Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Bolu’da Yüzde Yüz Sonuç Garantili Böcek İlaçlama

Bolu’da böcek ilaçlama firmaları arayışında ciddi bir talep var. Şehrin %55'inin ormanlarla kaplı olduğu düşünüldüğünde bu çok olağan bir durumdur. Tarih M.Ö. 1200’lü yıllara dayanan bu kadim şehirde ormanların bu kadar yaygın olması bir yandan şehrin güzelliğini artırırken bazı ufak problemler yaşanmasına neden olmaktadır.

Özellikle orman kıyısında bulunan ev ve işyerlerinde haşere problemi yaşanmaktadır. Bu haşere problemlerini Tamiş İlaçlama firması olarak profesyonel ekibimiz ile en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunarak haşereleri ortadan kaldırmaktayız.

Haşere Neden Olur?

Evimde neden böcek oluyor? diye sorguladığımız çok olmuştur. Hep bunu temiz olmamakla ilişkilendiririz ve hemen hijyenik tedbirler alırız. Ama haşere oluşumu için tek sebep temiz olmamak değildir.

Nemli ortamlar, ışık almayan yerler, fabrikalar, depolar, üretim yerleri haşere oluşumu için uygun koşullardır. Bolu’da evimde böcek var ne yapmalıyım diyenler için çözüm Bolu haşere ilaçlama hizmetinden faydalanarak bu sorundan kurtulabilirler.

Fabrikalar ve Depolarda Haşere ile Mücadele Nasıl Olur?

Bolu’da fabrikalarda böcek sorunu bütün şehirlerde olduğu kadar yaygındır. Bolu’da fabrikalarda haşerelerle mücadele için yapılacaklar şöyledir:

Fabrikalarda haşere ile mücadele için kapıları her zaman kapalı tutulur.

Fabrikanın içinde haşerelerin çoğalacağı yerler kapatılır.

Nemli ortamlar kurutulur.

Tuzaklar, yapışkanlı kâğıt ve sinek öldürücüler kemirgen ilaçlama ve böcek ilaçlama için kullanılan araçların bazılarıdır. Yapışkanlı kağıt, fabrikalarda kemirgen ilaçlama yöntemlerinden biridir.

Çalışanların zarar görmemesi için gerekli önlemler alınır.

Yasal izinli, profesyonel bir firmadan destek alınır.

Bir sene boyunca düzenli aralıklarla böcek ilaçlaması tekrar edilir.

Evlerde Haşere İle Mücadele Nasıl Olur?