Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Beylikdüzü Böcek ve Haşere İlaçlama

Yenilikçi, kaliteli ve uygun fiyat politikası ile Tamiş İlaçlama olarak, uzun zamandır hizmet vermekteyiz. Bir takım bulaşıcı hastalıkların sebebi olarak gösterilen böcekler için ilaçlama yapılması gerekmektedir. Firmamız tarafından yapılan Beylikdüzü böcek ilaçlama işlemleri uygun yöntemler kullanılarak yapılmaktadır.

Tamiş İlaçlama olarak kullandığımız ilaçlar, çevreye ve sağlığa zarar vermediği gibi Sağlık Bakanlığı'ndan onayı alınan ilaçlardır. Belirli dönemlerde yapılan Beylikdüzü böcek ilaçlama için kimyasal ilaçlar kullanılmaktadır.

İş yerlerinde veya evlerinde yoğun böcek istilası gören kişiler, firmamız ile iletişime geçmektedir. İlaçların içeriğinde kimyasal olması nedeniyle, ilaçlama esnasında insanlar evden ve iş yerlerinden uzaklaştırılmaktadır.

Modern Yöntemler İle Haşerelerden Kurtulun

Modern yöntemleri içeren bu haşere ilaçlama işlemi, kokusuz olmaktadır. Dönemine bağlı olarak artan böcekler, Tamiş İlaçlama'nın uyguladığı profesyonel ilaçlama sayesinde böcekler ortadan kaldırılmaktadır. Doğa dostu olan bir firma olmamızdan ötürü, çevreye karşı gerekli tedbirler alınmaktadır.

Haşereler arasında bulunan hamam böcekleri ve fareler, zaman zaman iş yerlerini ve evleri istila etmektedir. Haşerelerin ortadan kalkması için Beylikdüzü haşere ilaçlama hizmetini sağlayan firmamız, fiyat politikasını her bütçeye uyacak şekilde belirlemektedir. İnsanlar bütçelerini fazla sarsmadan, evlerini istila eden haşerelerden kurtulmaktadır.

Etkisiz hale getirilerek yok edilen haşereler, ilaçlama sayesinde canlıların yaşam koşullarını iyileştirmektedir. Sevdiklerini, kendilerini ve evlerini haşerelerden korumak ve Beylikdüzü haşere ilaçlama yaptırmak isteyenler için doğru adres Tamiş İlaçlama olacaktır. 7 gün 24 saat ilaçlama işlemini gerçekleştiren firmamız, aldığı ilaçlama işlerini kısa sürede bitirmektedir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Firmamızın tek amacı müşteri memnuniyetini sağlamak ve haşerelerin istila ettiği ortamları dezenfekte etmektir.

İlaçlama işlemine geçmeden önce haşerelerin var olduğu ortam, havalandırılmaktadır.

Konusunda tecrübe sahibi olan ekibimiz, ev sahiplerine ilaçlama hakkında bütün detayları ve bilgileri vermektedir. Daha temiz ortama kavuşan ev sahipleri, aldıkları hizmetten son derece memnundur.

Beylikdüzü İlçesi Böcek ve Haşere Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Adnan Kahveci Mahallesi
Barış Mahallesi
Büyükşehir Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Dereağzı Mahallesi
Gürpınar Mahallesi
Kavaklı Mahallesi
Marmara Mahallesi
Sahil Mahallesi
Yakuplu Mahallesi

bölgelerinde profesyonel ekibimiz ile başarılı sonuçlar elde ettiğimiz ilaçlama hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın