Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Beşiktaş Böcek İlaçlama

Sağlığımızı tehdit eden unsurlardan biri de kuşkusuz haşerelerdir. Fareler, sinekler, hamam böcekleri, çekirgeler ve karıncalar, hayatımızı olumsuz etkiliyor, Beşiktaş böcek ilaçlama hizmetlerinde gerekli izinler alınmıştır. Ayrıca kurumsal anlamda prosedüre göre hareket edilmektedir.

Profesyonel yöntemlerle bu olumsuzluklardan kurtulabilirsiniz. Sağlıklı yöntemlerle ilaçlama hizmeti sunan firmamız, her türlü haşere ve böcek sorununu ortadan kaldırıyor. Beşiktaş böcek ilaçlama kategorisinde hizmet kalitesini artırmaya devam ediyoruz.

Yeni nesil ilaçlama yöntemlerimiz güvenilir özelliklere sahiptir. Firmamızın tercih ettiği yöntemler, dünya ile aynı anda Türkiye’de uygulanmaktadır. Yeni nesil ilaçlama yöntemlerini takip eden firmamız, en etkili yöntemleri tercih ediyor. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan özel ilaçlarla kısa sürede haşerelerden kurtulmanızı sağlıyoruz.

Kurumsal İlaçlamada Tercih Ediliyoruz

25771 sayılı kanunla birlikte zorunlu olan kurumsal ilaçlama, pratik çözüm seçenekleri sunuyor. Gıda sektörü toplumsal sağlığın merkezlerinden biridir. Bu sektörün sağlıklı olması toplumu yakından ilgilendiriyor. 25771 sayılı kanunla birlikte gıda sektöründe Beşiktaş haşere ilaçlama işlemleri zorunlu hale geldi.

Fare, hamam böceği, sinek ve benzeri birçok haşere, toplum sağlığını ortadan kaldırıyor. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden şirketimiz, sağlığınız için çözüm üretiyor. Teşhis yöntemi, tedavi ve emniyet kategorileriyle kısa zamanda böceklerden kurtulabilirsiniz.

Beşiktaş Böcek İlaçlamada Güncel Çözüm

Fumigasyon ve Fumigat yöntemlerini tercih ediyoruz. Beşiktaş haşere ilaçlama işlemlerinde, insek tisit, raden tisit ve mollusisit maddeleri kullanılmaktadır. İnsan sağlığı için zararlı olmayan bu maddeler, yüzde yüz etki meydana getiriyor. Kış aylarında kalorifer böcekleri, yaz aylarında sinekler hayatımızı olumsuz etkilemektedir.

Firmamız, fabrika, imalathane, okul, spor tesisleri, ofis ve benzeri birçok kategoride haşerelerle mücadele ediyor. Böcekler konusunda yaşadığınız problemler için bizi aramanız yeterlidir. En kısa sürede ekiplerimiz adresinize ulaşacaktır.

Beşiktaş Bölgesindeki Semtlerine de İlaçlama Hizmeti Sunuyoruz