Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Bayrampaşa Böcek İlaçlama

Profesyonellik her alanda önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle insan sağlığını ilgilendiren konularda profesyonellik olmazsa olmazdır, Bayrampaşa böcek ilaçlama hizmetlerinde yeni nesil çözüm seçeneklerini bir araya getirmeye devam ediyoruz. Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, imalathanelerde, fabrikalarda ve resmi kurumlarda böcek istilası, hayatımızı olumsuz etkilemektedir.

Bayanların korkulu rüyası fareler de zaman zaman ciddi sıkıntılara neden oluyor. Haşerelerin ve farelerin mikrop yuvası olduğunu biliyoruz. Mutfağımızdaki haşere ve fareler, sağlığımızı için tehdittir. Bu nedenle en kısa zamanda ilaçlama ekiplerimizi çağırmalısınız. Özel yöntemlerle Bayrampaşa böcek ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Sizin için en uygun zamanı tercih ediyoruz. Yeni nesil yöntemlerimiz özel yöntemlere gerçekleşmektedir.

Sağlığınız İçin Böcek İlaçlama Yöntemleriyle Tanışın

Böceklerin ve haşerelerin mikrop yaydığını biliyoruz. Tifo, dizanteri ve birçok hastalık bu zararlı haşerelerden meydana geliyor. Firmamız sağlığımız için tehdit unsuru olan haşereleri özel yöntemlerle ortadan kaldırıyor. Bu işi yaparken de insan sağlığını ön plana alıyoruz. Gıda sektöründe zorunlu olan düzenli Bayrampaşa haşere ilaçlama hizmetinde bizi tercih edebilirsiniz. Zorunlu olan bu ilaçlama 2005 yılında yürürlüğe girdi. 30/03/2005-25771 sayılı kanunla bütün gıda sektörü düzenli ilaçlama yapması gerekiyor. Aksi halde sekiz bin lira gibi ciddi bir para cezasıyla karşı karşıya kalabilir.

Lokantalar, Kafeler, unlu mamuller, tatlıcılar, simitçiler ve restorantlar, düzenli ilaçlama yapmalıdır. Toplum sağlığını ilgilendiren bu mekanların haşerelerden temizlenmesi gerekir. Profesyonel kadrosuyla bu konuda güncel çözüm seçenekleri sunuyoruz. Tamiş, böcek ilaçlama yöntemlerinde, profesyonel çözüm seçeneklerini tercih etmelisiniz. Amatör seçenekler istediğiniz etkili sonuçları vermez. Her böcek için farklı ilaçlama yöntemi tercih edilmektedir. Bayrampaşa haşere ilaçlama işlemlerinde en uygun yöntemler tercih edilmektedir. Sağlığınız için gerekli bütün önlemler alınmaktadır. Bayrampaşa toplam on bir semtten oluşmaktadır sırasıyla ;

Altıntepsi Mahallesi ev faresi ilaçlama,
Cevatpaşa Mahallesi ev ilaçlama,
İsmet Paşa Mahallesi akrep ilaçlama,
Kartaltepe Mahallesi iş yeri ilaçlama,
Kocatepe Mahallesi güve ilaçlama,
Muratpaşa Mahallesi ev faresi ilaçlama,
Ortamahalle Mahallesi pire ilaçlama,
Terazidere Mahallesi böcek ilaçlama,
Vatan Mahallesi kalorifer böceği ilaçlama,
Yenidoğan Mahallesi hamam böceği ilaçlama,
Yıldırım Mahallesi tesbihböceği ilaçlama, iş yeri ilaçlama, ev ilaçlama, farehamam böceğiakrep ilaçlama hizmetlerini, sağlık bakanlığı onaylı, 7/24 servis vermekteyiz.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın