Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Bahçelievler Kocasinan Merkez Mahallesi Böcek İlaçlama Hizmetleri

İstanbul ilinin Avrupa yakasında bulunan Bahçelievler 11 mahalleden oluşmaktadır Kocasinan mahallesi bunlardan sadece biridir Merkeze Bahçelievler ilaçlama firması Kocasinan mahallesi ve diğer tüm mahallelere eşit şekilde en uygun ilaçlama fiyatları ile haşere ve kemirgen ilaçlama hizmeti vermekte. İlaçlama fiyatları olarak en uygun haşere ilaçlama fiyatlarını uygular. Günümüzün sorunlarından olan böcek istilası belediyelerin büyük sorunlarından biridir. Bahçehir belediye böcek ilaçlama servisleri zaman zaman ilaçlama konusunda yetersiz kalabilmekte böcek istilasının yazın yoğunluğu sebebiyle vatandaşlardan gelen talebe cevap veremiyorlar. Tamiş ilaçlama firması Bahçelievler'e hesaplı olarak ucan haşere ilaçlama hizmetinde destek oluyoruz.

Kurumsal kimlik çerçevesinde çalışan ilaçlama şirketi Bahçelievler bünyesinde bulunan onlarca işletmeye zararlılara karşı korunma ve denetleme olarak periyodik ilaçlama hizmetini vermekte. Bahçelievler'in mahallesi Kocasinan zararlılardan kurtulabilmek için servis telefonlarımızdan şirket merkezine yedi gün yirmi dört saat kesintisiz ulaşabilirler.

Kocasinan mahallesinde görülen haşere çeşitleri tahtakurusu, hamamböceği. fare ve kemirgenler başta olmakla birlikte diğer haşerelerden de fazlaca şikayet almaktayız. Firmamız hamam böceği ilaçlama uygulamasını sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama metotlarıyla yapar ilaçlamadan %90 verimlilik alır. Hamam böceği ilaçlama oldukça zor bir haşere ilaçlama yöntemidir. Bu yüzden beceri ve dikkat gerektirmektedir.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın