Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Bağcılar Hürriyet Mahallesi Haşere İlaçlama

Tamiş böcek ilaçlama servisi, İstanbul’un Bağcılar semtine bağlı Hürriyet Mahallesi’nde böcek ilaçlama yapmakta olan ve Bağcılar’da en çok başvurulan böcek ilaçlama servisidir. Ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanan böcek ilaçları ile ilaçlama konusunda eğitimli kadromuzla, en güvenilir ve garantili böcek ilaçlama hizmetini müşterilerimize sunuyoruz.

• Evinize, apartmanınıza genellikle dışarıdan giren ve evin içinde bulunması ve yakalanması zor olan lağım faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi ve çatı faresi gibi fare türlerinden ev, iş yeri ve her türlü açık veya kapalı mekanı uygun yöntemlerimizle arındırıyoruz.

• Haşere türlerine göre daha çok zararlı olan yılan, çıyan, kırkayak, akrep, örümcek gibi istenmeyen misafirleri de en uygun yöntemlerle yok ediyoruz.

• Özellikle alerjisi olanlar ile evde küçük çocuğu olanlar için ve aslında hepimiz için oldukça zararlı olan mite, mayt, güve, akar, uyuz böceği gibi böcek türlerini de firmamızın en iyi hizmetleri ile evinizden uzaklaştırıyoruz.

• Isırdığı zaman büyük tehlike saçan tatarcık, sivrisinek, eşek arısı, yaban arısı türleri ile bahçelerde ve evlerde sık sık karşılaştığımız salyangoz, Alman hamam kurdu, tahtakurdu, sümüklü böcek, çıyan, ağaç kurdu ve çekirgeleri de garantili ilaçlarımızla tamamen yok ediyoruz.

Hürriyet mahallesi böcek ilaçlama hizmetini sunan firmamız profesyonel kadrosu ve kaliteli teçhizatları sayesinde yaşam alanlarınızdan haşereleri yok ediyor. Bizleri 7 gün 24 saat arayabilir, kurumsal destek alabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Mekanlar

Hürriyet mahallesi böcek ilaçlama servisi olarak haşerelerin bulunduğu mekanların tümünde kurumsal hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Modern böcek ilaçlama yöntemleri sayesinde kısa sürede sonuç aldığımız operasyonlarımız oldukça cüzi rakamlardan oluşmaktadır.

• Ev, iş yeri, okul, öğrenci yurtları, fabrika, otel, bahçe, binaların bodrum katı ve çatı katı, depo, market, gibi tüm açık ve kapalı mekanları bize başvurarak ilaçlatabilirsiniz.

Siz müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyeti en çok dikkat ettiğimiz konu olmakla birlikte, sizlere en ekonomik ve garantili böcek ilaçlama hizmetini de Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile sunuyoruz.

Kullandığımız İlaçlama Yöntemlerimiz

Böcek ilaçlama yöntemi için nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda, uzman kadromuz sizin de isteklerinizi göz önünde bulundurarak, size yardımcı olacaktır.

 Kokulu ilaçlama yöntemi evinizi güvenilir şekilde haşerelerden arındırır.
• Daha çok tercih edilen jel ilaçlama sonrası eviniz böceklerden arınır ve ilaçlamadan sonra evinizi terk etmek zorunda kalmazsınız.
• Kokusuz ilaçlama da jel ilaçlama gibi oldukça etkili bir yöntemdir.
• Sıvı ilaçlama yöntemi ise özel aletlerle püskürtülerek yapılır ve birçok noktaya anında nüfuz eder.
• Fare türleri için ise fare istasyonları kurmak evinizi farelerden arındırmanın en pratik ve kolay yoludur.

İstanbul Tamiş böcek ilaçlama servisimize ulaşmak için hafta içi ve hafta sonu, günün her saati iletişim numaralarımızdan yardım alabilirsiniz.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın