Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Avcılar Böcek İlaçlama

Tamiş Böcek İlaçlama şirketimiz haşere ve kemirgen türlerinin güvenle kontrol altına almakta, aynı zamanda yaşam alanlarınıza zarar vermeyerek iz bırakmadan doğaya dost, sadece hedef odaklı olarak ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Tamiş Böcek İlaçlama firmamız diğer avcılar böcek ilaçlama şirketleri ile kıyaslanamayacak kadar geniş bir alanda hizmet vermektedir.

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine, mahallelerine hizmet vermekteyiz. Havaların ısınması hamam böceği, pire, kalorifer böceği, akrep, lağım faresi gibi haşere türlerinin çoğalarak hareketlenmesine neden olmaktadır.

Avcılar Böcek İlaçlama şirketimizi 7/24 arayarak randevu alabilir, yaşam alanlarınıza ilaçlama yaparak haşere türlerinden kurtulabilirsiniz.

Tamiş böcek ilaçlama konusunda Avcılar'da ve tüm ilçelerine böcek ilaçlama servisi sağlanmaktadır, Böcek ilaçlama konusunda siz değerli müşterilerimize % 100 garanti sağlayan tek ilaçlama şirketiyiz.

Avcılar ilçesi, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan önemli bir ilçedir. Avcılar’ın önemi ilçenin büyüklüğü, iş dünyasına ev sahipliği yapması, eğlence ve kültür açısından geniş olanakları sahip olmasıdır. Özellikle İstanbul Üniversitesi’nin kampüsünün burada bulunması ilçeye canlılık ve nüfus bakımından yoğunluk katmaktadır.

İnsan yoğunluğu ve eski mahallelerin varlığı ilçeyi bazı sorunlarla baş başa bırakıyor. Bunların başında eski binalardan kaynaklanan böcek sorunu gelmektedir. Böcek ilaçlama hafife alınmayacak kadar önemlidir; çünkü ilaçlama yapılmazsa haşereler insanlar için büyük tehlikeler barındırabilir. Bu tehlikeleri önlemek için Avcılar böcek ilaçlama şirketi olarak 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

7/24 Garantili Böcek İlaçlama

Tüm haşere ilaçlama firmaları içerisinde en çok garanti veren firmamız, yaptığı haşere ilaçlamasından sonra belge sunmaktadır. Böcek ilaçlama fiyatlarımız oldukça uygundur. Avcılar’ın tüm semtlerinde ve İstanbul’un her yerinde böcek ilaçlama fiyatı politikamız aynıdır.


Uzman Personellerimizle Böcek İlaçlama