Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Böcek İlaçlama

Avcılar’da haşere şikayetlerini tamamen yok eden ve siz değerli halkımızın daima sağlığını gözeterek hizmet sunan ilaçlama firmamız, senelerden beri en kurumsal işleyişte olan firmadır. Denizköşkler ilaçlama olarak en kaliteli ilaçlarımız ve en profesyonel yöntemlerimiz ile sizleri her böcek türüne karşı korumaktayız.

İlaçladığımız Haşereler: İlçemizde görebileceğiniz tüm haşere türlerine karşı mükemmel sonuçlar veren ilaçlarımız, kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, kertenkele, karınca, pire, tespih böceği, akar, mayt, mite, tahtakurusu, kulağakaçan böceği, çıyan, kırkayak, danaburnu, kirpi, solucan, kurtçuk, güve, sinek ve fare türleri gibi her haşerede etki göstermektedir.

İlaçlama Yöntemlerimiz: Sizler için her zaman gelişen ve güncellenen teknolojik aletlerle ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Fare istasyonları ile tüm fare türlerini, kokusuz ve kokulu ilaçlamalarla tüm açık ve kapalı alanlardaki haşereleri, sıvı ilaçlamalarla en güçlü korumayı ve jel ilaçlamalarla da kalorifer ve hamam böceklerini tamamen yok ediyor, şikayetlerinizi ortadan kaldırıyoruz. 

Güvenilir Bir Şekilde İlaçlama yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettikleri şeylerden biri de kuşkusuz ilaçların sağlığımıza bir zarar verip vermeyeceğidir. Kurumsal olmayan firmalar asla sizlerin haşere şikayetlerini yok etmez, aksine sizlerin de sağlığına zarar verir, haşerelerin de artmasına neden olur. Fakat Tamiş Böcek İlaçlama şirketi olarak ilçemizde uyguladığımız tüm haşere ilaçlama işlemlerimiz, böcek ilaçlama firmaları arasında en kaliteli ve en güvenilir işlemlerden oluşmaktadır. Bizlere ulaşmak ve haşerelerden kurtulmak için firmamızın çağrı merkezlerini her gün her saatte arayabilirsiniz.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın