Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Ataşehir Haşere İlaçlama Hizmetiyle Tanışın

İlaçlama hayatımızın en önemli konuları içerisinde yer almaktadır. Firmamız Böceklerin yapısına göre özel böcek ilaçlama tekniği geliştirilir. Fare gibi pis borularda gezen sürüngenler, mutfağınıza hastalık taşır. Özellikle gıda sektöründe fareler toplum sağlığını tehdit eder. Bu nedenle 17 Ocak 2005- 25709 ve 30 Mart 2005- 25771 sayılı kanunla ilaçlama zorunlu hale gelmiştir.

Düzenli Ataşehir böcek ilaçlama yaptırmayan gıda firmaları para cezasına çarptırılıyor ( 8 bin T.L.). bu konuda firmamız sizin için özel ilaçlama hizmeti sunuyor. Teşhis kategorisinde evinizi veya iş yerinizi istila eden böcekler incelenir. İnsek tisit, mollusisit, raden tisit maddeler kullanılmaktadır. Ayrıca Fumigasyon ve fumigent gazı kullanılmaktadır. Bu gazlar, insan sağlığı için hiç bir şekilde zararlı değildir.

Haşereler, fareler, hamam böcekleri, pireler ve sinekler, Ataşehir haşere ilaçlama kategorimizde yer alıyor. Profesyonel ilaçlama seçenekleriyle mekanlarınız daha sağlıklı olacaktır. Sizin için zararlı olabilecek bütün böcekleri tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Güncel, etkili ve pratik ilaçlama yöntemlerimizle böceklerden kurtulmak şimdi çok daha kolay. 7/24 hizmet kalitesini kapınıza getiren firmamız, sektöründe güvenilir çözüm seçenekleri sunmaktadır. İnsan sağlığı, dezenfeksiyon ve hijyenik ortam, çalışma hizmetimizin temelini oluşturuyor. İlaçlanacak yer öncelikle incelenmektedir. İnceleme sonucunda en uygun ilaçlama tekniği belirleniyor. Belirlenen tekniğin ardından gerekli önlemler alınıyor. Alınan önlemlerin ardından en uygun zamanda Ataşehir haşere ilaçlama hizmeti gerçekleştiriliyor.

Bütün işlemler sona erdikten sonra dezenfeksiyon işlemi gerçekleşiyor. Dezenfeksiyon işlemlerinin ardından evinizde güvenli yaşayabilirsiniz. Böceksiz bir hayat için bizi her zaman arayabilirsiniz. Güncel ilaçlama yöntemleriyle istediğiniz çözüm seçeneklerinizi kapınıza getiriyoruz.

Kısa zamanda mekanlarınızı kullanılabilir hale getiriyoruz. Yaz aylarında veya kış aylarında ortaya çıkan bütün haşereler için özel yöntem seçeneklerini tercih ediyoruz.

İlaçlama hizmeti verdiğimiz semtler :
Aşık Veysel böcek ilaçlama,
Atatürk tesbihböceği ilaçlama,
Barbaros kırk ayak ilaçlama,
Esatpaşa pire ilaçlama,
Ferhatpaşa böcek ilaçlama,
Fetih mahallesi fındık faresi ilaçlama,
İçerenköy fare ilaçlama, İçerenköy böcek ilaçlama
İnönü mahallesi hamamböceği ilaçlama,
Kayışdağı ev faresi ilaçlama,
Küçükbakkalköy iş yeri ilaçlama,
Mevlana böcek ilaçlama,
Mimar Sinan güve ilaçlama,
Mustafa Kemal ev faresi ilaçlama,
Örnek böcek ilaçlama,
Yeni Çamlıca böcek ilaçlama,
Yeni Sahra kalorifer böceği ilaçlama,
Yenişehir hamam böceği ilaçlama dahil iş yeri ilaçlama, ev ilaçlama, fare ilaçlama, hamam böceği, akrep ilaçlama hizmetlerini, sağlık bakanlığı onaylı, 24 saat servis vermekteyiz.

Hamam Böceği İlaçlama

İlçemizde ekim ayında yapmış olduğumuz hamam böceği ilaçlamalarından çok övgü alan firmamız kalite ve biyosidal kullanımından dolayı kesin çözümler almıştır. Firmamız bünyesinde hizmet veren çalışma arkadaşlarımız bundan çok etkilenmiş olmalıdır ki motivasyon yüksekliği tavan yapmış durumdadır.

Tamiş ilaçlama şirket yöneticileri olarak bizler bundan büyük haz duyarak işimizin ne kadar önemli ve zevkli olduğunu bir kez daha anlamış olduk. Yapmış olduğumuz haşere ilaçlama, Ataşehir ilçesinde büyük sesler getirmiştir. Ataşehir halkı ilaçlama firması akılarına geldiklerinde ataşehir böcek ilaçlama şirketi olarak ilk akla gelen Tamiş İlaçlamadır.

Tatbikî başarı insana mutluluk vermektedir ancak başka kişileri Mutlu etmek bizleri daha başarılı ve sorumlu kılmaktadır. Mutluluk her daim sorumluluk getirir ve sorumluluklar böylece başarı getirir başarılarda sizi büyütür. Buda şirketin büyümesidir işte şirketler böyle büyür. Bizim anlayışımızla şirket olsun veya şahıs firması olsun büyümenin ana anahtarı mutlu olmak mutlu etmek insana gereken hizmeti hakkı olduğu gibi hakkında fazlasını verebilmek. Başarı ve büyüme işte budur.

ATAŞEHİR BÖCEK VE HAŞERE İLAÇLAMADA BAŞARININ GELİŞİ

Ataşehir ilaçlama firması olmak kolay değil Ataşehir halkı ne istediğini ve neleri soracağını çok iyi bilmekte bilmekte. Ne istediğini bilmek öncelliktir ne istediğini bilirsen neler soracağında bilmiş olursun. İlçede yaşayan halk sağlığa çok önem veriyor sağlık her şeyden önemli olduğundan hizmet alacağı firmayı da çök iyi araştırmaktadır. 

Öncelikle ilaçlama firması çok önemli yani ilaçlama ciddi bir iş adı üstünde ilaçlama bu bir nevi zehir evet zehir. Müşteriden gelen ilk soru siz sağlık bakanlığına bağlı ilaçlama firması mı yeterlilik belgeleri ve ruhsatları var mı çalışanlar biyosidal uygulama sertifikası almışımı ekip ve ekipmanlar teknolojiye uygun mu, Bunlar sorulanların sadece bir kaçı. Tamiş ilaçlama firması olarak bu sorgudan ve halk tarafından denetlenmekten çok memnun oluyor ve vatandaşlarımıza bu hassasiyeti göstermesinden dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz.

Ataşehir ilaçlama firması olarak biz İstanbul ve Türkiye genelinde kurumsal ilaçlama firması olarak ileriye yürüyor her gün ilk günümüzmüş gibi aynı heyecan ve düşüncelerimizle işimizi en iyi ve en doğru yöntemli prensiple yamamaya gayret ediyoruz. Ataşehir İstanbullun bir ilçesidir ve Tamiş İlaçlama'da  İstanbul'da faaliyet gösteren ilaçlama firmasıdır.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın