Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Ankara Böcek ve Haşere İlaçlama

Başkent Ankara’da böcek ilaçlama ihtiyacı hissedenler için düzenlediğimiz bu makalede haşerelere son diyebilmek için yapılması gerekenler üzerinde duracağız. Böcekler varlıklarını hissettiğimiz andan itibaren kâbusumuz olmaya başlayan canlılardır. Aklımızı sürekli meşgul eden ve kafamızın bir yerlerinde sürekli şu cümleyle bizi gezdiren bir sorundur hayatımızda : “Böceklerden nasıl kurtulurum?”

Haşere İlaçlama Hizmeti Nedir?

Evinde, çalıştığı ya da sorumlu olduğu iş yerinde ve insanların ortak alan olarak kullandıkları pek çok yerde var olan böcek sorununa karşı böcek ilaçlama firmalarından alınan desteğe haşere ve kemirgen ilaçlama hizmeti denir. Haşere ilaçlamada önemli olan şey, böceklerden tamamen kurtulmaktır. Bu yüzden Ankara fare ilaçlama firması aradığınızda, haşere kemirgen öldürme işlemini yapacak firmanın size yüzde yüz zararlılara son garantisi vermesi gerekir. Yoksa çok kısa süre sonra tekrar aynı sorunla karşılaşmanız çok olası bir durumdur.

Haşere ve Kemirgen İlaçlama Türleri Nelerdir?

Haşere ilaçlamada haşerenin türüne ve bulunulan ortama göre farklı yöntemler uygulanmaktadır.

Bunlar:

Sıvı Kokulu Haşere İlaçlama: Böceklerin çok uzun süredir var olduğu ve sayısının fazla olduğu, boşaltılması mümkün alanlarda yapılan haşere ilaçlama türüdür. Bu ilaçlama uygulanmadan önce ortamdaki tüm canlılar uzaklaştırılır. Uygulama sonrası da en az 3 saat böcek ilaçlaması yapılan ortama girilmez.

Kokusuz İlaçlama: Daha çok insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde hayatın akışını bozmadan sıvı püskürtme yöntemiyle yapılan böcek ilaçlama türüdür.

Periyodik rutin böcek ilaçlaması hizmeti kokusuz ilaçlama şeklinde yapılır. Bu sayede de böcek oluşumu engellenmiş olur.

Termal Sisleme yöntemi : Böcek ilacının ısıtılıp mazot dumanı ile böcek öldürme uygulaması yapılacak yere atılması şeklindeki haşere öldürme yöntemidir. Ama doğaya çok zarar verdiği için pek tercih edilmez.

Jel İlaçlama Yöntemi ile Hamamböceği İlaçlama ve Mücadele Yöntemleri

Jel ilaçlama yöntemi, kendine has kokularıyla böcekleri çeken bir jelin ortama uygulanması esasına dayanan böcek öldürme yöntemidir. Bu sayede ev terk edilmesine gerek kalmadan böceklerle mücadele sağlanmış olur. Jel böcek ilacı özellikle böceklerin çıkış noktaları olan yerlere uygulanır. Uzun süre dayanıklı olan bu böcek öldürme yöntemi günlük hayatınız devam ederken böceklerle mücadelenizin de devam etmesi anlamına gelmektedir.

Ankara pire ilaçlama ihtiyaçlarınız için kesin sonuçlu böcek ilaçlama anlayışıyla hizmet veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara’da Hizmet Verdiğimiz Diğer Bölgeler