Hizmetlerimiz

İçerisindekiler

Kemirgenlerle Mücadele Nedir?

Yaşam alanlarımızda yaşamlarını sürdürebilen ve sağlığımızın tehlikeye atan kemirgenlerle mücadele edebilmek için onları çok iyi tanımamız gerekmektedir. Kemirgenlerin hal ve hareketlerini, nerede ne yediklerini, hangi zaman diliminde uyuyup, hangi zaman diliminde gezdiklerini, duygu ve davranış şekillerinin öğrenilmesine kadar bir çok şeyi kemirgenlerle mücadele etmeden önce öğrenmemiz ve buna istinaden doğru bir şekilde kemirgenlerle mücadele etmeye başlayabilmemiz önemlidir. Kemirgenlerin yaşam alanlarınıza girebilmesinin en büyük sebeplerinden bazıları, plastik, tahta ve yumuşak çeliği kemirebilen keskin dişlerinin olmasıdır. Kemirgenler sağlık problemlerine sebep olmakla birlikte, elektrik vb kabloları kemirdiklerinden dolayı yangın riskine de neden olabilmektedirler.

Kemirgen İlaçlama Fiyatları

Kemirgen İlaçlaması yapılabilmesi ve en önemlisi fiyat teklifinin sunulabilmesi için Tamiş İlaçlama firması olarak ilgili mekanın keşfini gerçekleştirmekteyiz. Keşif işlemlerinin ardından yaşam alanınızda bulunan zararlı canlıların ilaçlanması ve temizlenmesi için fiyat teklifini tarafınıza iletebilmekteyiz.Kemirgen İlaçlamasında Profesyonel Firma Desteği Almalısınız

Kemirgenler, sağlığımızı tehdit eden zararlı canlılar olduğundan dolayı kendi başınıza etkisini bilmediğiniz ilaçlarla, ilaçlama yapmanız sizin için pek uygun olmayacaktır. Firmamız 30 yıllık tecrübesi ile kemirgen ilaçlama konusunda uzman personelleri ile hizmet vermektedir. Kemirgen ilaçlamasında en önemli etken doğru yerlere yerleştirilecek olan kemirgen istasyonları ve bu istasyonların içerisine konulacak olan yemlerdir. Kemirgenler bu yemleri yedikten sonra ağırlaşır ve yuvalarına giderek imha olurlar. Koku veya kurtlanma yapmadan içten içe kurutur. Kemirgen ilaçlamasında zaman ve maddi kaybınız olmadan bir an önce ilaçlanmanın yapılması önemlidir. Fare ilaçlama, kemirgen ilaçlama konusunda profesyonel ekibimiz sorununuzu en kısa sürede çözümlemektedir.

İstanbul Kemirgen İlaçlama Firması

İstanbul’da 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Tamiş ilaçlama, Kemirgen ilaçlama, Fare ilaçlama gibi konularda en son teknolojiye sahip cihazlar kullanıp, periyodik olarak ilaçlama uygulamalarını yapıp, raporlamasını takip edebilmektedir. Sizde rutin ilaçlama hizmetimizi tercih ederek kemirgenlerle ilgili oluşacak tüm sorunların önüne geçebilirsiniz. Kemirgen ilaçlama konusunda İstanbul bölgesinde tüm ilçelere hizmet sağlayabilmekteyiz.

Kemirgen İlaçlama İçin En Doğru Çözüm Tamiş İlaçlama

Fare, Çatı faresi gibi kemirgenlerin ilaçlanması noktasında en iyi ekipmanlarla, uygun fiyatlı olarak İstanbul bölgesinde kemirgen ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Sizde kemirgen ilaçlama hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın