Haşere Kurtulmak için Öneriler.HAŞERE REHBERİ ]

Yaşam alanınızdaki haşerelerden kurtulmak için kulaktan duyma yöntemler deneseniz de, böceklerin yok edilmesinin en garantili  yol profesyonel ev ilaçlama yöntemi olacaktır. Bilinçsizce yapılan uygulamalar yüzünden haşereler yok edilmedikleri gibi aksine giderek sayıları çoğalmaktadır. Kendi yöntemlerimizle mücadele ederken kullandığınız ilaçların zararı hem sağlık hemde ekonomik açısından zararları karşınıza çıkacaktır. Bu durumdan kurtulmak için haşereler türlerini iyice bilmeli ve profesyonel bir ilaçlama şirketinden yardım almak daha doğru ve sağlıklı olacaktır. Haşerelerin birçok çeşitti vardır. Bu  tür zararlılar her zaman olumsuz zararlar verirler. Maddi ve sağlıksal açıdan size olumsuz etkileri olur ve birçok hastalığın oluşmasında etkin rol oynar.

akar böceği ilaçlama

akar böceği ilaçlama

Peki, haşere istilasından kurtulmak için öneriler nelerdir? İlk olarak evinizdeki böcek çeşitti ne olduğunu gözlemlemelisiniz. Ardından bu haşerenin evinize hangi yollardan girdiğini bulmanız gerekmektedir. Ayrıntılı bir şekilde ıslak ve hijyenik temizlik yapabilir ortada kesinlikle gıda döküntüsü bırakmamalısınız. Kuş, köpek ve kedi gibi evcil hayvanlarınızın bakımına ekstra özen göstermeli ve bu süreç zarfında veteriner kontrolünü eksik etmemelisiniz. Evinizde haşerelerin yuvası olan yeşil alanları, çatı, bahçe ve bodrum bölmelerini gözlem altında tutmalısınız.Haşere türü konusunda böcek ilaçlama şirketinden yardım alabilirsiniz.  Bir diğer yöntem ise halk arasında bilinen Sedir yağıdır sedir yağı doğal bir ilaç olarak haşereleri evinizden kaçıracaktır. Bunun için sedir yağını su ile karıştırarak evinizde bulunan çatlak ve yarıklara uygulayın. Bu yağın çok hoş rahatlatıcı kokusu vardır. Tabii sadece bizler için. haşereler sedir kokusunu sevmezler.

Tüm çabalarınıza rağmen haşerelerden kurtulamadım diyorsanız yapmanız gereken Tamiş ilaçlama firmasını 7 gün 24 saat arayabilir, en iyi ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz.    

0552 395 64 00 Bizi Arayın