Haşerelerle mücadelede en etkili, güvenilir ve modern teknikleri kullanan firmamızın Haraççı Mahallesi böcek ilaçlama servisi ev ve işyerinizdeki böcek sorunlarından yalnızca bir telefonla kurtulmanız için profesyonel çözümler sunuyor. Arnavutköy geneline Haraççı merkezli olarak hizmet veren şirketimiz; Deliklikaya, Dursunköy, Durusu Cami, Hastane, İstasyon, Sazlıbosna, Karlıbayır, Haraççı, Hicret, Mavigöl, Nenehatun, Ömerli, Yeşilbayır, Anadolu, Atatürk, Bahşayış, Nakkaş ve ilçenin diğer tüm semtlerine servis vermektedir. Uzman ekibimiz yılların deneyimiyle her ölçekten ilaçlama uygulamasını güvenle yapabilecek bilgi birikime sahiptir.

Güvenilir İlaçlama Uygulamalarıyla Etkin Koruma

Yaşam alanları ve her ölçekten işyerinin haşerelerden korunması için en kaliteli ilaçlama uygulamalarını geliştiren Haraççı Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz; böceklerin bulaştırdığı hastalıklar, üreme şekilleri ve beslenmeleri gibi konularda gerekli eğitimlerden geçmiş sertifika sahibi teknisyenlerden oluşmaktadır. Arnavutköy geneline en güvenilir ilaçlama çözümlerini sunma gayesiyle sizlere sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama tekniklerinin tamamını kullanarak hizmet veriyor ve kısa sürede tesir gösterecek ilaçlamalar yapıyoruz. Şirketimiz Dünya Sağlık Örgütü’nün yürüttüğü araştırmalarla insanlara ve doğaya zararlı etkileri bulunmadığı tespit edilen onay almış, Türkiye’de gerekli tüm bakanlık izinlerine sahip en kaliteli ilaçları kullanmaktadır.

Sivrisinek, halı böceği, kalorifer böceği, kene, pire, kertenkele, kırkayak, tahtakurdu, bit, hamam böceği, tespih böceği, yılan, karafatma, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, eşek arısı, kakalak, tatarcık, Alman hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi gibi zararlıların tümü için ekibimizden yardım isteyebilirsiniz. Profesyonellerin görev aldığı ilaçlama ekibimiz; çıyan, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, mite-akar, tatarcık, tahtakurusu, sinek, akrep, örümcek, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, güve, kulağakaçan böceği gibi zararlıları da kısa sürede yok eden uygulamalar yapabilmektedir.

En Uygun Fiyatlarla Profesyonel İlaçlama Hizmetleri

İlçe geneline kesintisiz olarak haşere ilaçlama hizmetleri sunan Haraççı Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, sabit servis ücretiyle ve en güvenilir ilaçlama uygulamalarıyla bir telefonunuz yakınlığında. Bakanlık yönergelerine uygun şekilde ve en yeni teknikleri kullanarak gerçekleştirdiğimiz ilaçlama hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için danışma hattımızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Böcek ilaçlama Haraççı, gün boyu görev başındadır.

HAŞERE KONTROL Uzmanla İletişime Geçin 444 5 237

0552 395 64 00 Bizi Arayın