Tamiş böcek ilaçlama, günün her saati ve haftanın her günü kesintisiz böcek ilaçlama hizmetleri ile zararlı canlıların oluşturabileceği, her türlü rahatsızlıklardan sizleri tamamen korumaktadır. Firmamız, tek telefonunuzla sizleri hiç bekletmeden, anında gerekli müdahaleyi yapmaktadır. Böcek ilaçlama Güneşli, geniş personel kadrosu ile hizmet taleplerinize, anında geri dönüş sağlayarak zararlı canlıların etkilerinden insan sağlığını korumayı hedeflemiştir.

Tüm Semtlerde İlaçlama Hizmeti

Tamiş böcek ilaçlama şirketleri, uzun yıllardır tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir. Sektörde faaliyet göstersen böcek ilaçlama şirketleri arasında her zaman en ön sırada yerini alan şirketimiz, siz değerli Güneşli halkının da desteği ile kendini sürekli geliştirmekte ve kaliteli hizmetlerini daha da kaliteli hale getirmek için uğraşmaktadır. Şirketimiz, en ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Bağcılar’ın tüm semtlerinde hizmet veren firmamızın, tüm semtlerde fiyatları aynıdır. 

Güneşli böcek ilaçlama firmaları, çalışma ilke ve esaslarını insan sağlığı olarak belirlemiş prestijli bir firmadır. Güneşli halkı olarak, hizmet alacağınız ilaçlama firmaları arasında seçim yaparken ilk dikkat etmeniz gereken, firmaların ruhsatlı olup olmadıkları ve gerekli belgelerin tam olup olmadıkları olmalıdır. Güneşli böcek ilaçlama firmaları, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile sizlere en güvenilir ilaçlama yöntemleri ile hizmet vermektedirler.

İlaçlama Yöntemleri;
• Sıvı İlaçlama
• Kokulu İlaçlama
• Kokusuz İlaçlama
• Jel İlaçlama
• Fare İstasyonları
7/24 Kesintisiz Hizmet

Güneşli böcek ilaçlama servisleri, tüm haşere ve fare türlerinde ilaçlama hizmetlerinde, %100 garanti vaat etmekte ve vaatlarını gerçekleştirene kadar ilaçlama hizmeti vermeye devam etmektedir. Servislerimiz, mobilya kurdu, Alman hamam böceği, gümüş böceği, kene, çekirge, Amerikan hamam böceği, lağım faresi, güve, oryantal hamam böceği, teşbih böceği, pire, yılan, örümcek, kırkayak, ev faresi, bit, fare, akrep, hamam böceği, fındık faresi, tahtakurusu, kalorifer böceği, yılan, çatı faresi gibi haşereleri 7/24 kesintisiz olarak ilaçlamaktadır.
İletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimizi arayarak, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

HAŞERE KONTROL Uzmanla İletişime Geçin 444 5 237

0552 395 64 00 Bizi Arayın