LAĞIM FARESİ İLAÇLAMA

Tamiş ilaçlama lağım fareleri hakkında genel bilgi bankasına sahip olarak lağım fare ilaçlama uygulamasında en etkili yöntemlerleler ilaçlamam yapmaktadır. Lağım farelerin boyları 25 cm ile 35 cm arasında kahverenginde 300 ile 1000 gram arasındadır.  Lağım fareleri daha çok pis ortamlarda yani çöplüklerde, kanalizasyon yıkıntı ve pis sularda yaşarlar. İşyerlerinde ve yaşam alanlarımızda en çok mücadele verdiğimiz kemirgen çeşitlerinden biridir. Lağım farelerini bilindik eski metotlar ile mücadelesi fazla mümkün olmamaktadır profesyonel fare ilaçlama firmaları tarafından mücadele gerektirir. Lağım fareleri diğer fare türlerinde görüldüğü gibi toplu yaşarlar eğer bir tane lağım faresi görüldüyse büyük olasılıkla daha ardında diğer lağım faresi olma olacağı büyüktür,
Lağım faresi ilaçlama mücadelesi etkili yolardan biri fare istasyonu ve içindeki ilaçtır olmaktadır. Kemirgen ilaçlama konusuna hakim profesyonel ilaçlama personelleriyle yapılması gerekmektedir . Lağım faresi oldukça mikrop taşıyan ve hastalık saçan pis bir fare cinsîdir.

Lağım farelerinin salgıları narkoz yani uyuşturucu etkisine sahiptir. Gece uyku iken insanları kemirirler Lağım faresi insanı kemirirken ağzından bıraktığı salgılar kemirdiği yeri uyuşturur ve bir şey his etmesiniz lağım fareleri bazıları kedi büyüklüğündedir. fare ve kemirgen mücadele etkili ilaçlardan biride mum bloklardı istasyon içerisine aylık değişimleri yapılması gerekir. Lağım farelerin dişleri çok keskindir normal bir beton duvarları deler tuvalet ve klozetlerden ev içine hücum yapar. 

Lağım faresi ilaçlama ve mücadele yapılması lagar ve giderlerin ilaçlanması bodrum ve çatı gibi ortak kulanım alanlarına içlerinde etkili mum blok ilaçları olan kemirgen istasyonları planlı olarak yerleştirilerek mücadele yapılması lazım gelen işlerdir. İstanbul lağım faresi ilaçlama şirketi olarak bu işlemleri periyodik ilaçlama olarak yapmaktayız.

0552 395 64 00 Bizi Arayın