Fare ve Kemirgen İlaçlama

Fare ve kemirgenler yaşam konforunuzu mu bozuyor, tatbiki bu durumda olmak gerçekten can sıkıcı bir durum olmakla kalmamakla beraber aynı zamanda maddi olarak  ciddi zararlar vermektedir. Fareler çok zeki olmakla birlikte yön ve tat alma iç güdülerde oldukça güçlüdür . Yaşam alanlarınıza yuvalanırlarsa kurtulmak çokta kolay olmamaktır. Bu tür bir durum içindeyseniz yapmanız gereken en ivedi yol fare ilaçlama şirketi ile çalışmak. Fare ilaçlama firması arayış sırasında ilk dikkat etmeniz gereken husus ilaçlama şirketinin fare ilaçlama uygulamasında yetki belgeleri olması ve sağlık bakanlığına bağlı ilaçlama firması belgeleri bulunması. Fare ve kemirgenler için cezbedici lezzete sahip rodentisit fare ilaçları kullanılması ön görülmektedir. Kişisel uğraşlarla fare ve kemirgenlerden kurtulmanız çokta mümkün değildir. Eski kişisel çözümlerle daha işi zorlaştırmakla kalmayıp yaşam alanlarında leş kokusundan sardıra bilirsiniz. Bu doğrultuda tamiş ilaçlama sizlere en uygun fare ilaçlama fiyatları vererek uygulamaları en iyi fare ilaçlama şirketi olarak hizmetini verecektir.

İlaçlama şirketi uygulamadan önce keşif yapıp gereken ilaçları ve fare istasyonlarını planlı olarak yerleştirecek ve fare ve kemirgenlerin bırakmış oldukları dışkıları dezenfekte edip ortadan kaldırmak suretiyle farelerin yönlerini şaşırtacaklardır. Fare ve kemirgenler yürüdükleri alanlarda kendi kokularını bırakır ve bu güzergâhı yön bulma olarak kullanırlar. Yaşam alanlarımızda sadece iç mekanı ilaçlamak çözüm olmayacaktır bunu yanı sıra varsa bahçe veya otopark çatı gibi yerlerde ilaçlanması gerekir.

Fare ilaçlama tekrarı izlenmesi ve zaman içerisinde kontrollerin yapılması fare istasyonların temizlenip ilaçların yenilenmesi gerekebilir. Kemirgen ilaçlama yapılırken dikkat edilmesi diğer bir husus ise ilaçlara çıplak elle yapılmaması ilaçlara karşı solunup öksürülmemesi. Fare ve kemirgenler oldukça hasadır ve çok seçicilerdir. İstanbul Fare ve kemirgen ilaçlama firması olarak istanbul ve tüm Türkiye ye hizmet vermekteyiz

 

0552 395 64 00 Bizi Arayın