05515898440
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kemirgen Mücadele

Tamiş Kemirgen Çözüm Aşamaları

Kemirgenlerle mücadelenin akıllıca ve doğru bir şekilde yürütülmesi gerekir. Kemirgenin yaşam anatomisi, karakteristik özellikler, yaşam ve yerleşimleri, duygu ve davranış özellikleri, gıda ve beslenme alışkanlıkları, üreme özellikleri gibi temel noktaları bilmek ve olabilecek riskleri öngörerek doğru bir mücadele yöntemi uygulamak gerekir. Evinizde işyerinizde veya bahçenizde kemirgen bulmak çok can sıkıcı olaydır. kemirgenler sağlık risklerine neden olmanın beraber, elektrik kabloları kemirdiklerinden yangın riski de teşkil etmektedir. kemirgenler mekanınıza girmenize olanak sağlayan plastik, tahta ve yumuşak çeliği kemiren keskin dişleri vardır.

Kemirgen İlaçlama Maliyeti Evinizde veya işletmenizde kemirgen istilası moral bozucu  olduğunu biliyoruz. Ve her kemirgen istilası farklı olabilir. Konusunda uzman çalışanlarımız kemirgen konusunu görüşmek, ve sorunu çözmek için en uygun fiyatı belirleyerek sizinle temasa geçeceklerdir. Evinizde veya işletmenizdeki sirkülasyonu incelemek için keşif gerekli olabilir. Bu doğrultuda kemirgen probleminizi çözmek ve etkili kemirgen ilaçlama uygulamasını yapmayı sağlar. Gerekli tüm kontroller sağlandıktan sonra istilanın yok edilmesi ve korumanın sağlanması için gerekli olan tüm metotlar uygulanmalıdır. Sizde evinizde kemirgenlerle ilgili bir sorun yaşıyorsanız en doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz. Boşuna zaman kaybı ve para kaybı yaşamak yerine, işinin ehli olan kemirgen ilaçlama firması Tamiş ilaçlamanın uzman kadrosundan destek alarak köklü bir şekilde kemirgen sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Tür tespitinin yanı sıra iyi bir ön araştırma ve soruşturmanın da yapılması şarttır. Yapılan çalışmalarda hiçbir bölge atlanmamalıdır, bina bağlantıları ve yeraltı sistemleri kontrol edilmelidir.

Kemirgenlerden Nasıl Kurtulursunuz? Bu özellikleri bilmek kemirgen ilaçlama yapan kişinin kritik noktaları doğru tespit etmesi için gereklidir. Bu bilgiler kemirgenin nerede aranması gerektiği konusunda ilaçlama personeline ipucu verecektir. Aynı zamanda kemirgenlerin bıraktığı iz ve işaretlerinde iyi bir şekilde takip edilmesi gerekir. İdrar ve dışkı izleri, kılları, ortamda bıraktıkları lekeler, rotaları, yuvaları ya da eşyalara verdikleri zararlar gibi tüm tespitler sonucunda popülasyonu ölçmek çok daha kolay olacaktır. Kemirgen türünün ve yoğunluğunun tespitini yaparak ne ile mücadele ettiğimizi biliyoruz ve en uygun olan etkili ilaçlama yöntemlerini kullanıyoruz.

Teklif Alın