05515898440
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ev İlaçlama

Önemli Bilgi

Ev için kullanılan böcek ilaçlarını bilinçsiz olarak kullanımından kaçının! Evinizde bir çok böceğin önlenmesi için kullanacağınız bilinçli ilaçlamalar hem kendi sağlığınız hem çevrenizin sağlığını tehlikeye sokabilir. İlaçlama bilinçli ve kontrollü yapılan bir iştir.

Haşerelere karşı mücadele

Haşerelere karşı mücadele ve evlerdeki böcek önleyici çözümlerimiz sayesinde sağlık dolu mutlu ve huzurlu yuvanızda güvenle oturmaya devam edebilirsiniz.
Tamiş İlaçlama ev böcek ilaçlama firması olarak Biyosidal alanında uzman ekibimiz sağlığınıza zarar vermeyecek Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ve haşereleri uzaklaştıran etkili ilaçlama çözümleri sunmaktadır.

Ev Haşere ilaçlama alanında en çok dikkat ettiğimiz alanlar;

Evlerdeki böcekler için çözüm üretmek ve koruyucu ilaçlama yapmak için öncelikli olarak böcek oluşumunu sağlayan çevre etkenleri incelenmektedir.
Ev içerisindeki kullanılacak Biyosidal ilaçlama tespiti ev içerisinde ve çevresindeki böcek türlerine göre etkili olarak haşere yok edici ve önleyici olarak gerek görülen alanlara uygulanmaktadır.

Evlerdeki ilaçlama yapılan böcek, haşere ve kemirgen türleri:

Halk sağlığının korunması kapsamında mücadele edilen zararlılardan hamam böceği, sinek, bit, pire, tahtakurusu, örümcek, kırkayak, akrep, karınca, fare, yılan gibi insanlarla ortak yaşam alanı paylaşan canlılardır.
Ev içerisinde böcek ve haşere ilaçlama nasıl yapılır?
İlk olarak haşere ve böcek tespiti yapılarak kullanılacak en uygun haşere ve böcek ilacı seçimi yapılır. Ev ilaçlama konusunda böcek ve haşereler karşı tespit sonrası belirlenen bir çok ilaçlama türü vardır. Bu ilaçlama türlerini Biyosidal uzmanlarımız sizlere ön keşif sonrası veya telefonda bilgilendirme yapacaktır.

Böcek ve Haşere İlaçlama Fiyatları:

Tamiş İlaçlama Böcek ilaçlama olarak sizlere en uygun fiyatları en sağlıklı koşullarda vermeyi temenni ederiz. Lütfen detaylı bilgi almak için bizlere ulaşınız.

HAŞERE KONTROL Uzmanla İletişime Geçin 444 5 237

Teklif Alın