Ev İlaçlamada Önemli Bilgi

Ev için kullanılan böcek ilaçlarını rasgele kullanımından sakınınız! Evinizde bir çok böceğin önlenmesi için kullanacağınız bilinçsiz ilaçlar hem kendi sağlığınız hem çevrenizin sağlığını tehlikeye sokabilir. Ev ilaçlama kontrollü ve bilinçli yapılması gereken bir iştir. Uygulama yapan ilaçlama şirketi mutlaka sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlı olmalıdır. İlaçlama sağlık koşularını göz önünde bulundurularak halk sağlığının uygulama koşularında yapılması oldukça önem arz etmektedir. Haşerelere karşı mücadele ve evlerdeki böcek önleyici çözümlerimiz sayesinde sağlık dolu mutlu ve huzurlu yuvanızda güvenle oturmaya devam edebilirsiniz. Tamiş İlaçlama ev böcek ilaçlama firması olarak Biyosidal alanında uzman eğitimli ekiplerimizle sağlığınıza zarar vermeyecek Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla böcek ve haşereleri uzaklaştıran etkili ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Haşerelerin  tümü, kapalı ortamlarda yaşamaya uyumludur. Akrep, sürüngenler ve bir çok haşere türleri doğal  ortamında yaşaması gereken canlılar dahi, ev alanlara yiyecek bulabilmek için ve olumsuz hava şartlarından koruma sebepler dolayı mekanlarımızda konuşlanmaktadırlar. Yaşam alanlarımızda konuşlanan haşereler, temizlik maddeleriyle arındırılması mümkün olmamaktadır. Böcekler dağınık alanlarda oldukları gibi titiz ve temiz alanlarda da görülebilmektedir.

Ev Haşere ilaçlama alanında en çok dikkat ettiğimiz alanlar;

Evlerde en sık görülen haşereler yaz aylarında; pire, hamam böceği türleri, karınca ve sinektir. Nemli alanlarda çok hızlı çoğalan bu haşere türleri, yaz mevsimlerinde her alana kolaylıkla yayılarak ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Bu nedenle de ilaçlama uygulamaları, yaz aylarında daha sık yapılmaktadır. Kış döneminde ise; tarla faresi, ev faresi ve sıçan gibi kemirgenler evlerde çok sık görülür. Kemirgenlerin yanı sıra; tahta kurusu, akar gibi parazitler de hem sıcak hem de soğuk havalarda evleri işgal eden zararlılar arasında bulunmaktadır. Evlerdeki böcekler için çözüm üretmek ve koruyucu ilaçlama yapmak için öncelikli olarak böcek oluşumunu sağlayan çevre etkenleri incelenmektedir. Ev içerisindeki kullanılacak Biyosidal ilaçlama tespiti mekanın ve çevresindeki böcek çeşitlerine göre etkili olarak gerek görülen alanlara böcek ilacı kullanılmalıdır. Ev içerisinde böcek ve haşere ilaçlama nasıl yapılır?  Haşere tespiti yapılarak kullanılacak haşere ilacı hazırlanır. Ev ilaçlama konusunda haşere ve kemirgenlere karşı kullanılması gereken çeşitli ilaçlar vardır. Uygulamada kullanılacak ilaçlar hakkında size ön keşif  yapan uzmanlarımız bilgi verecektir.

Böcek ve Haşere İlaçlama Fiyatları:

Mekanın büyüklü kapsamına göre hazırlanacak kullanılacak ilaç miktarına göre belirlenir. Bunun yanı sıra, evde bulunan böcek türleri ile yoğunluk durumuna göre ev ilaçlama fiyatları hesaplanır. Ancak Sağlık Bakanlığından onayı olmadığı halde ilaçlama yapan ve bu doğrultuda ucuz fiyatlar veren kişilerde insan sağlığını tehlikeye attığından, hizmet almadan önce firma araştırması yapmak önemlidir. Tamiş Ev ilaçlama fiyatları konusunda sizlere uygun fiyatları en sağlıklı koşullarda ve yeni teknolojik ekipmanlarla hizmet vermeyi garanti ederiz. Detaylı bilgi almak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

0552 395 64 00 Bizi Arayın