05515898440
Sosyal Medya Hesaplarımız

Endüstriyel Tesisler

Endüstriyel Tesisler ilaçlama ve Koruma

Tamiş ilaçlama sanayi ve endüstriyel bölgelerde  hijyen ve temizlik standartlarınızı, profesyonel haşere ile mücadele çözümlerimizi sunarak hizmet gereksimlerini yerine getirmek ve konuya hakim olarak yardımcı oluyoruz. Üretim tesislerinde her türlü haşere ve kemirgen ilaçlama. Türkiye geleninde üst düzeyde üretici, firmalarla çalışmalar ve sözleşmeler yapma surecindeyiz. Çalışma sürecinde  faaliyetler devamında sürecin çalışmaları çerçevesinde  hizmet devam etmektedir.  kurumsal çerçevede ilkeli ilaçlama süreçlerini devam ettirmek ve koruma planını uygulayarak devamını esas bilmektedir. Kurumsal firmaların üretimini sorunsuz devamını sağlamak hizmet politikamızdır. 

Tesisleriniz İçin Tamiş Çözümleri

Mal tedarikinden teslimine kadar, imalat zinciri boyunca üretimde en üst düzeyde zararlı mücadele hizmeti sunuyoruz.Operasyonunuzun çeşitli aşamalarında, depoya giren böceklerden, üretimi kirleten kemirgenlerden veya sineklerden veya deponuzdaki malları tehdit eden depolanmış ürün böceklerinden (SPI’lar) kaynaklanan risklerle karşılaşabilirsiniz.Endüstriyel binalarda zararlıları kontrol altında tutmanın karmaşıklığını anlayan uzman bir araştırmacı ziyareti için 444 5 237 numaralı telefondan bizi arayınız.

  • Endüstrinin derinlemesine bilgisi  Uzman Hizmet Teknisyenlerimiz ve Saha Biyologlarımız, etkili savunmaları tasarlamak için her aşamada sizinle birlikte çalışırlar. Ayrıca, zararlı istilasını önlemek için çalışma pratikleriyle ilgili tavsiyelerde bulunabiliriz.
  • Özel kurumsal çözümler Tüm endüstrilerdeki üretim zorluklarının çeşitliliğini anlıyoruz ve bu anlayış, işiniz için en etkili planı oluşturmamıza yardımcı oluyor. Uygulama Çeşitleri  Uzmanlarımız size, kemirgen kontrolü için zehirli yem kullanımının yasak olduğu çok duyarlı üretim ve depolama alanlarında uygun izleme veya toksik olmayan sistemlerin kullanımı hakkında bilgi verebilir.
  • Çevrimiçi raporlama  Zararlı yönetimi için proaktif yaklaşımımız, eşsiz myRentokil/PNOL raporlama ve analiz sistemimizi kullanmayı içeriyor. Bu araç, gerçek zamanlı olay uyarıları ve karşı karşıya kaldığınız tüm olayların tam ve şeffaf bir denetim izi – ve korumanızın nasıl tepki verdiğini sunmaktadır.
  • Ulusal kapsama alanı  Tesisleriniz her nerede olursa olsun üretimin zararlı ile mücadelesinin aynı tutarlı seviyesini oluşturmamıza imkân sağlama adına ülke çapında faaliyet gösteriyoruz.

Teklif Alın