05515898440
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çözüm Aşamaları

Evinizde Tamiş İlaçlama Haşere Çözüm Aşamaları

Keşif Aşaması

Evinize gelen haşere ilaçlama ekibinin yapacağı ilk çalışmadır. Evinizde şikayetçi olduğunuz haşereleri bulmak, cinslerini ve yoğunluğunu tespit etmek için detaylı bir keşif turu düzenlenmelidir. Hangi bölgelerde ne tür böcekler bulunur? Tüm bunların tespit edilmesini sağlar. Yuvalandıkları yerler incelenir, yumurtaları ve larvaları mutlaka tespit edilir. Bu aşama atlanırsa yapılacak olan ilaçlama çalışmasından başarılı bir sonuç beklenemez.

Karar Aşaması

Haşere ilaçlama ekibi tarafından yapılan keşif turundan sonra böcek ilaçlamada karar verilmesi için geniş çaplı bir toplantı yapılır. Bu toplantıda haşerelerin nerelerde olduğu araştırılmaktadır. Aynı zamanda hangi ilacın ne kadar miktarda kullanılması gerektiğine de karar verilir. Yine haşere ilaçlama uygulamasında hangi cihazın kullanılması gerektiği de bu aşamada belirlenir. Kokulu, kokusuz, jel, buhar ve sıvı gibi ilaçlama yöntemleri arasından uygun olana karar verilir.

Uygulama Aşaması

Bu aşamada devreye ilaçlama personeli girecektir. Karar aşamasında yapılan toplantıda alınan karara en uygun şekilde haşerelerin yoğun olduğu yerlere belirlenen böcek ilacı yeterli miktarda bırakılır.

Günümüzde haşere türleri hızla artmaktadır. Özellikle haşerelerin ortak özelliği olan hızlı çoğalma en büyük sorunlardan biridir. Haşerelerin çoğalmasına ve sizi rahatsız ederek hasta etmesine fırsat vermeden önce hemen bizi arayın ve kaliteli ilaçlama hizmetimizden faydalanın. Uygun fiyatlarda hem hızlı hem de etkili bir ilaçlama firması arıyorsanız, Tamiş ilaçlama isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz en güvenilir firma olacaktır.

                     HAŞERE KONTROL  Uzmanla İletişime Geçin 444 5 237

Teklif Alın