çatalca böcek ilaçlama

Haşere İlaçlamada Yeni Nesil Çözüm

Sağlığımızı tehdit eden etkenlerden biri böcekler ve haşerelerdir. Keneler, pireler, sinekler, arılar, karıncalar, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri ve benzeri birçok böcek türü hayatımıza girebilir. Fare, yılan, akrep, çıyan ve sıçan gibi pis hayvanlar da insan hayatına girebilir. Günümüzü berbat eden ve bir anda programımızı alt üst eden böcekler ve haşereler, ilaçlama kategorisinde ortadan kaldırılmaktadır. çatalca böcek ilaçlama sektöründe güvenilir ve pratik yöntemleri tercih ediyoruz. Hizmet kalitesi ile tanışmak için bu işin uzmanlarıyla tanışın. deneyimli ve sertifikalı eleman kadrosuyla firmamız, kısa sürede ilaçlama işlemini bitirmektedir. Firmamız, insek tisit, raden tisit ve mollu sisit gibi maddeleri tercih etmektedir. Kurumsal anlamda düzenli bir şekilde yapılması gereken Çatalca haşere ilaçlama işlemlerinde zorunluluk söz konusudur.

böcek ilaçlama barbaros

böcek ilaçlama

25 709- 25771/ 17 Ocak 2005 ve 30 Mart 2005 tarihli kanunla gıda sektöründe ilaçlama zorunlu bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Düzenli ilaçlama yapmayanlar için yüksek para cezaları kesilmektedir. 8 bin Türk Lirası para cezası bu kategoride kesilmektedir. Bu ceza miktarı bütün firmalar için ciddi sonuçlar meydana getirmektedir. böcek ilaçlama
ekiplerimiz sizi bu cezadan kurtarıyor. Düzenli ilaçlama seçenekleriyle mekanlarınızı yaşanır hale getiriyor. Lağımlar, kanalizasyonlar, pis su giderleri ve tuvaletler, böceklerin yaşadığı alanlardır. Bu pis alanlarda yaşayan böcekler, mutfaklarımıza ve odalarımıza mikrop taşımaktadır. Dizanteri, tifo ve benzeri birçok hastalığa neden olan böcekler, bir anda hayatımızı zehir ediyor.

Güncel çözüm yöntemleriyle pratik haşeren ilaçlama hizmeti sunan firmamız, bu sektörde yeni nesil çözüm seçenekleri sunmaktadır. Teknik açıdan gerekli deneyime sahip olan profesyonel firmamız, hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Sağlıklı bir yaşam için dört mevsim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

böcek ilaçlama bayrampaşa

böcek ilaçlama Çatalca

Çatalca ilçesinde hizmet verdiğimiz semtler Akalan Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Bahşayiş Mahallesi, Başak Mahallesi, Belgrat Mahallesi, Celepköy Mahallesi, Çakıl Mahallesi, Çanakça Mahallesi, Çiftlikköy Merkez Mahallesi, Dağyenice Mahallesi, Elbasan Mahallesi, Fatih Mahallesi, Ferhatpaşa Mahallesi, Gökçeali Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Hallaçlı Mahallesi, Hisarbeyli Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, İnceğiz Mahallesi, İzzettin Mahallesi, Kabakça Mahallesi, Kaleiçi Mahallesi, Kalfa Mahallesi, Karacaköy Merkez Mahallesi, Karamandere Mahallesi, Kestanelik Mahallesi, Kızılcaali Mahallesi, Muratbey Merkez Mahallesi, Nakkaş Mahallesi, Oklalı Mahallesi, Ormanlı Mahallesi, Ovayenice Mahallesi, Örcünlü Mahallesi, Örencik Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yaylacık Mahallesi, Yazlık Mahallesi dahil hepsine böcek ve haşere ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

0552 395 64 00 Bizi Arayın