Entegre Zararlı Yönetimi (IPM) 

barbaros böcek ilaçlama

bireysel böcek ilaçlama

TAMİŞ bireysel İlaçlama mücadelesindeki en önemli husus denetimdir. Haşere çakışmasına başlamadan evvel işletmeye veya mekanın belirtilen sahalara böceklerin iç mekanlarda nereden giriş yaptıklarını ve neden çıkış yaptıklarını belirlemek için ön çalışma yapmaktandır Böcek İlaçlama profesyonel biyosidal eğitimli uygulama arkadaşlarıyla IPM programı uygulayabilmek için gereken önlemleri almak için ön keşif izlemlerini hazırlar. Biyosidal eğitimli ilaçlama personeli son teknolojiye  ekipmanla ve  Biyosidal ilaçlar ile kaliteli, huzurlu, güvenli ve sağlıklı yaşam alanı hazırlar.

Tamiş ilaçlama  mekanınızda haşere ve böcek Çözüm Aşaması:

böcek ilaçlama avcılar merkez

Mekanımızda gelen böcek ilaçlama ekibinin yapacağı ilk çalışma  şikayete bulunduğunuz böcek ve kemirgenleri bulmak, ve yoğunluğunu tespit etmek için detaylı bir gözlem çalışması yapmaktadır. Hangi bölgelerdekini çeşit haşaratlar var?  hani tür kemirgen türü var nerden girer çıkar nerede koğuşların Tüm bunların tespitini yapar. Yuvalandıkları yerler incelenir, yumurtaları ve larvaları  tespit eder.  Bu aşama yapildıktan sonra ilaçlama çalışmasından başarılı bir sonuç olarak tamamlanmış olacaktır.

Karar Aşaması: Biyosidal Böcek ilaçlama personeli tarafından yapılan imceleme sonra böcek ilaçlamaya karar alınması ve planlama yapılabilmesi  için yuvarlak masa toplantısı yapılır. Toplantı sonrası haşerelerin hangi bölgelerde konuşlandığı belirlenir. Uygulama anında hangi ilacın bir dozda kullanılması gerektiğine karar verilir ve sonuç için hareke geçilir, Biyosidal haşere ilaçlama uygulamasında hangi ekipmanlar kullanılması gerektiği bu zaman içinde kararlaştırılmış olur.

Biyosidal İlaçlama Aşaması:

böcek ilaçlama beykoz

ev ilaçlama 

Biyosidal  ilaçlama ekipleri karar verilen alanlarda Karar verilen yöntemle ve ekipmanlarla en uygun bir şekilde ilaçlama ekipleri haşerelerin bulunduğu bölgelere yeterli biyosidal ilaçlarla uygun dozda yeterli ve kararınca en sağlıklı uygulama şekliyle ilaçlamayı yapar ve siz değerli müşterimize teslimini yapar. Uygun böcek  fiyatları ve hem hızlı hem de etkili bir ilaçlama şirketi arıyorsanız, tamiş ilaçlama isteklerinizi  en güvenilir gerçekleştirecek ilaçlama firmasıdır.

Koruma Ve Zararlıların Kontrolü: Tamiş kontrol uzmanları, haşereyle ilgili problemleri profesyonelce çözer. Ortaya çıkabilecek rahatsızlıklardan ve hasarlardan kaçınmak için  gereken önlemleri almaktadır. İhtiyaca yönelik entegre haşere ve kemirgen kontrol çözümlerini üretmektedir. haşere kontrolü kapsamında, Tamiş, IPM ( IntegratedPest Management ) ilkelerine dayalı en iyi sonuçlara almaya sağlamaktadır. Firmamız, ihtiyaca yönelik her türlü  entegre haşere kontrol çözümlerini üretmektedir.

0552 395 64 00 Bizi Arayın