Bireysel İlaçlama

Evinizde Böcek İlaçlama Yöntemleri

Tamiş ilaçlama çalişma prensipindeki en önemli nokta alan ve çevre kontroldür. Böcek ve Haşere işlevlerine başlamadan önce işletme veya mekana sorunlu bölgelere haşerelerin içerilere nasıl sızdıklarını ve nerede yuvalanıp koğuşlandığını tespit eder ve bu doğrultuda uygulama programı hazırlarlar. Tamiş ilaçlama eğitimli belgeli profesyonel uygulama teknisyenleri programlarınıı hazır hale getirmek için sizinle iş birliği yaparak çalışır ve gerekleri uygulamaları yapmak için bilgi raporlarını hazırlar .Uzman ilaçlama kadrosu yeni nesil son teknolojiye uygun ekipmanlarla ve sağlık bakanlığından onaylı Biyosidal ilaçlar ile en sağlıklı bi şekilde ilaçlama işlevlerini tamamlar. Kalitemiz, ticarete yön veren işletmeler ve bunları yöneten başarılı yönetiçiler aracılığıyla şekil alır. Tamiş zararlı mücadele ekibi, iyi eğitimli ve sertifikalı uzmanlardan (IPM Servis teknisyenleri olarak da bilinir) oluşan bir ekip olup ilgili mevzuat hakkında yasal bilgilere sahiptir. Bilgilerini düzenli eğitim, kurslar ve devam eden eğitim akışıyla güncel tutarlar.

 

Kokusus ilaçlama: Etkili  ilaçlama yöntemlerindendir. Böcekler ilaca temas ettikleri zaman zehri vücutlarına alır ve sinir sistemlerinin bozulmasına yol açarak ölümüne sebep olur. İlaçlama esnasında evden ayrılmanıza vebir teferruatlı hazırlık yapmanıza gerek olmaz. Günlük yaşantınızda herhangi bir deyişiklik yapmanıza gerek olmadan yaşantınıza ilaçlama ardından devam edebilisiniz. Kokulu İlaçlama: Bu ilaçlama yöntemi  böceklerin  yoğun olduğu mekanlarda uygulanmakta olup titiz birşekilde yapilması gereken yöntemdir. Özellikle yoğu üreme yapan ve gelişi güzel etrafa yumurta birakan  haşere çeşitlerinde tercih edilmektedir. Haşere ilaçlama uygulanırken mekandaki oksijen azalır ve haşerelerin bulunduğu yuvalarından çıkması sağlanır. İlaca temas eden haşereler ölür. İlaçlama yapılırken mekanı terk etmeniz şarttir. En az 3-4 saat ilaçlama yapılan mekanın kapalı tutulması gerekir.  Bu zamanın ardından İlaçlanan mekan tüm camları açarak hava sirkilasyonu olduktan son içerideki durum kontrol edilip mekana giriş yapilmalıdır. Jel ilaçlama: İlaçlama sırasında ev halkını her hangi bir hazılık yamasına gerek kalmaz ve bu esnada evden ayrılma gibi bir durum gerektirmez.

 

Larvasit Mücadele ulv yöntemi: Uçan böcek ve haşereler üzerinde etkilidir. üreme alanlarına uygulanan bu ilaçlar haşerelerin yok olmasını sağlar. Buradaki amaç üremeyi durdurmaktır. Çöplükler, kanalizasyonlar içerisinde, su birikintileri ve havaların ısınmasıyla düzenli olarak kullanılmaktadır. Hacimsel Mücadele: Uçan haşerelerin yoğunluklarını ortamdan kaldırmak için açık sahada uygulama yapilan bir yöntemdir.

444 52 37
Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
0552 395 64 00
Tıklayıp Yazabilirsiniz