05515898440
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bireysel İlaçlama

Entegre Zararlı Yönetimi (IPM) 

barbaros böcek ilaçlama

bireysel böcek ilaçlama

TAMİŞ bireysel İlaçlama çalışmalarındaki en önemli nokta kontroldür.Haşere mücadelesinde başlamadan önce işletmeye ya da mesken olarak belirtilen sahalara haşerelerin iç alanlara nereden giriş yaptıklarını ve neden çıkış yaptıklarını belirlemek için ön çalışma yapmaktadır.Böcek İlaçlama profesyonel servis teknisyenleri IPM programımızı daha etkin hale getirmek için sizinle çalışır ve gerekleri önlemleri almak için ön bilgi raporlamasını hazırlar.Uzman ilaçlama kadrosu son teknolojiye uygun ekipmanları ve sağlık bakanlığından onaylı Biyosidal ilaçları ile size hak ettiğiniz kaliteli,huzurlu,güvenli ve sağlıklı yaşam alanı sunar.

EvinizdeTamiş ilaçlama böcek ve Haşere Çözüm Ve Keşif Aşaması: Evinize gelen haşere ilaçlama ekibinin yapacağı ilk çalışmadır. Evinizde şikayetçi olduğunuz haşereleri bulmak, cinslerini ve yoğunluğunu tespit etmek için detaylı bir keşif turu düzenlenmelidir. Hangi bölgelerde ne tür böcekler bulunur? Tüm bunların tespit edilmesini sağlar. Yuvalandıkları yerler incelenir, yumurtaları ve larvaları mutlaka tespit edilir. Bu aşama atlanırsa yapılacak olan ilaçlama çalışmasından başarılı bir sonuç beklenemez.

Karar Aşaması: Haşere ilaçlama ekibi tarafından yapılan keşif turundan sonra haşere ilaçlamada karar varılması için etraflıca bir toplantı yapılır. Bu görüşme ardından haşerelerin hangi bölgelerde olduğu araştırılmaktadır. Bu zamanda hangi ilacın ne kadar bir dozda kullanılması gerektiği kararlaştırılır. Haşere ilaçlama uygulamasında hangi cihazların kullanılması gerektiği de bu aşamada kararlaştırılır. kokusuz, Kokulu, sıvı, buhar ve jel gibi ilaçlama yöntemlerinden biri kararlaştırılır.

İlaçlama Aşaması: Bu aşamada devreye ilaçlama ekipleri girecektir. Karar verilen yönteme en uygun şekilde uygulamacı haşerelerin yoğun olduğu bölgelere ilacı yeterli miktarda uygulama yapar. Günümüzde haşere türleri hızla artmaktadır. Özellikle haşerelerin ortak özelliği olan hızlı çoğalma en büyük sorunlardan biridir. Haşerelerin çoğalmasına ve sizi rahatsız ederek hasta etmesine fırsat vermeden önce hemen bizi arayın ve kaliteli ilaçlama hizmetimizden faydalanın. Uygun fiyatlarda hem hızlı hem de etkili bir ilaçlama firması arıyorsanız, tamiş ilaçlama isteklerinizi  en güvenilir gerçekleştirecek firma olacaktır

Koruma Ve Zararlıların Kontrolü: Önleme ve Zararlı kontrolü bizim temel işimizdir. Tamiş kontrol uzmanları, zararlılarla ilgili problemleri profesyonelce çözer. Ortaya çıkabilecek rahatsızlıklardan ve hasarlardan kaçınmak için önlemler alır. İhtiyaca yönelik entegre zararlı kontrol çözümleri üretir. Zararlı kontrolü kapsamında, Tamiş, IPM ( IntegratedPest Management ) ilkelerine dayalı en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Tamiş, ihtiyaca yönelik entegre zararlı kontrol çözümleri üretir. TAMİŞ Entegre Zararlı Yönetim Programı nedir? TAMİŞ zararlılarla mücadele konusunda her bir işletme için, çözüm ortağı olarak hazırladığı bir programdır. Bu program dahilinde Kalite Sistem Dosyası oluşturulur.

Teklif Alın