05515898440
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bireysel İlaçlama

Entegre Zararlı Yönetimi (IPM)

TAMİŞ İlaçlama çalışmalarındaki en önemli nokta kontroldür.Haşere mücadelesinde başlamadan önce işletmeye ya da mesken olarak belirtilen sahalara haşerelerin iç alanlara nereden giriş yaptıklarını ve neden çıkış yaptıklarını belirlemek için ön çalışma yapmaktadır.

TAMİŞ İlaçlama profesyonel servis teknisyenleri IPM programımızı daha etkin hale getirmek için sizinle çalışır ve gerekleri önlemleri almak için ön bilgi raporlamasını hazırlar.Uzman ilaçlama kadrosu son teknolojiye uygun ekipmanları ve sağlık bakanlığından onaylı Biyosidal ilaçları ile size hak ettiğiniz kaliteli,huzurlu,güvenli ve sağlıklı yaşam alanı sunar.

PROFESYONELLİK VE KALİTE GARANTİ EDİLMEKTEDİR

Kalitemiz, ticarete yön veren insanlar aracılığıyla şekil alır. TAMİŞ zararlı mücadele ekibi, iyi eğitimli ve sertifikalı uzmanlardan (IPM Servis teknisyenleri olarak da bilinir) oluşan bir ekip olup ilgili mevzuat hakkında güncel bilgilere sahiptir. Bilgilerini düzenli eğitim, kurslar ve devam eden eğitim yoluyla güncel tutarlar. Bu aslında profesyonel bir çalışma yöntemi olup, biz insanların ve yaşadığımız gezegenin güvenliği üzerine odaklanmaktır.

Uzmana danışın 444 5 237

Teklif Alın