Beylikdüzü Böcek Ve Haşere İlaçlama
Yenilikçi, kaliteli ve uygun fiyat politikası ile Tamiş İlaçlama olarak, uzun zamandır hizmet vermekteyizdir. Bir takım bulaşıcı hastalıkların sebebi olarak gösterilen böcekler için ilaçlama yapılması gerekmektedir. Firmamız tarafından yapılan beylikdüzü böcek ilaçlama uygun yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Tamiş İlaçlama olarak kullandığımız ilaçlar, çevreye ve sağlığa zarar vermediği gibi Sağlık Bakanlığı’ndan onay almıştır. Belirli dönemlerde yapılan beylikdüzü böcek ilaçlama için kimyasal ilaçlar kullanılmaktadır. İş yerlerinde veya evlerinde yoğun böcek istilası gören kişiler, firmamız ile iletişime geçmektedir. İlaçların içeriğinde kimyasal olması nedeniyle, ilaçlama esnasında insanlar evden ve iş yerlerinden uzaklaştırılmaktadır.

Modern yöntemleri içeren bu haşeren ilaçlama işlemi, kokusuz olmaktadır. Dönemine bağlı olarak artan böcekler, Tamiş İlaçlama’nın uyguladığı profesyonel ilaçlama sayesinde böcekler ortadan kaldırılmaktadır. Doğa dostu olan bir firma olmamızdan ötürü, çevreye karşı gerekli tedbirler alınmaktadır. Haşereler arasında bulunan hamam böcekleri ve fareler, zaman zaman iş yerlerini ve evleri istila etmektedir. Haşerelerin ortadan kalkması için beylikdüzü haşere ilaçlama yapan firmamız, fiyat politikasını her bütçeye uyacak şekilde belirlemektedir. İnsanlar bütçelerini fazla sarsmadan, evlerini istila eden haşerelerden kurtulmaktadır. Etkisiz hale getirilerek yok edilen haşereler, ilaçlama sayesinde canlıların yaşam koşullarını iyileştirmektedir. Sevdiklerini, kendilerini ve evlerini haşerelerden korumak ve beylikdüzü haşere ilaçlama yaptırmak isteyenler için doğru adres Tamiş İlaçlama olacaktır. 7 gün 24 saat ilaçlama işlemini gerçekleştiren firmamız, aldığı ilaçlama işlerini kısa sürede bitirmektedir.

Firmamızın tek amacı müşteri memnuniyetini sağlamak ve haşerelerin istila ettiği ortamları dezenfekte etmektir. İlaçlama işlemine geçmeden önce haşerelerin var olduğu ortam, havalandırılmaktadır. Profesyonel ekibimiz, ev sahiplerine ilaçlama hakkında bütün detayları ve bilgileri vermektedir. Daha temiz ortama kavuşan ev sahipleri, aldıkları hizmetten son derece memnundur. Beylikdüzü ilçesi böcek ve haşere hizmeti verdiğimiz mahalleler ; Adnan Kahveci Mahallesi, Barış Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dereağzı Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Marmara Mahallesi, Sahil Mahallesi, Yakuplu Mahallesi olarak on semtten oluşmaktadır.

0552 395 64 00 Bizi Arayın