Hürriyet Mahallesi Böcek ve Haşere İlaçlama

Hürriyet mahallesi böcek ilaçlama Bahçelievler’in ilaçlama firmasıdır 14 yıldır hizmet vermekte sektörde bahcelievler olarak ismini tüm istanbulda duyurmuştur. Hürriyet böcek ilaçlama olarak yılan ilaçlama akrep ilaçlama karimce ilaçlama tahtakurusu ilaçlama olarak dalında çözüm odaklı ilaçlama uygulama yapılmaktadır. Tahtakurusu ilaçlama günümüzde en sorun ilaçlamalardan olup bulunduğu bölgeler genelde toplu yaşam alanlarındadır. Bunlar sırasıyla inşaat şantiyeleri fırın lojmanları fabrika lojmanları olarak sıralayabiliriz. İnşaat şantiye ilaçlama yapılırken çalışanların dışarıya çıkıp ilaçlanması gerek olduğundan burada sıkıntılar yaşanmaktadır.

Kurumsal ilaçlama firması olarak İstanbul genelinde yüzlerce kurumsal firmaya hizmet veren şirketimiz hürriyet ilaçlama firması olarak profesyonel ilaçlama ekibi ve son teknoloji cihazlarla hizmet verir. İlke olarak sağlık ön planda tutmaktadır. Çalışanlarımızın tamamı Böcek ilaçlama eğitimi almış sertifikaları mevcuttur.

Haşerelerle mücadelede ciddi incelemede bulunan tamiş ilaçlama bu konulardaki sosyal aktivelerde hiç boş geçmemektedir. İlaçlama tanıtım ve fuarlarda ilklerden olan tamiş ilaçlama  pest control uluslar arası ilaçlama kuruluşlarıyla koşturmaktadır. Tamiş ilaçlama firması her daim yanınızdadır 444 5 237 bize ulaşın.

0552 395 64 00 Bizi Arayın