Tamiş Böcek İlaçlama şirketimiz haşere ve kemirgen türlerinin güvenle kontrol altına almakta, aynı zamanda yaşam alanlarınıza zarar vermeyerek iz bırakmadan doğaya dost, sadece hedef odaklı olarak ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Tamiş Böcek İlaçlama firmamız diğer avcılar böcek ilaçlama şirketleri ile kıyaslanamayacak kadar geniş bir alanda hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine, mahallelerine hizmet vermekteyiz. Havaların ısınması hamam böceği, pire, kalorifer böceği, akrep, lağım faresi gibi haşere türlerinin çoğalarak hareketlenmesine neden olmaktadır. Avcılar Böcek İlaçlama şirketimizi 7/24 arayarak randevu alabilir, yaşam alanlarınıza ilaçlama yaparak haşere türlerinden kurtulabilirsiniz.Tamiş böcek ilaçlama Avcılar ve tüm ilçelere böcek ilaçlama servisi sağlamaktadır, böcek ilaçlama konusunda siz değerli müşterilerimize % 100 garanti sağlayan tek ilaçlama şirketiyiz. Avcılar ilçesi, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan önemli bir ilçedir. Avcılar’ın önemi ilçenin büyüklüğü, iş dünyasına ev sahipliği yapması, eğlence ve kültür açısından geniş olanakları sahip olmasıdır.Özellikle İstanbul Üniversitesi’nin kampüsünün burada bulunması ilçeye canlılık ve nüfus bakımından yoğunluk katmaktadır.

avcılar böcek ilaçlama

avcılar böcek ilaçlama

İnsan yoğunluğu ve eski mahallelerin varlığı ilçeyi bazı sorunlarla baş başa bırakıyor. Bunların başında eski binalardan kaynaklanan böcek sorunu gelmektedir. Böcek ilaçlama hafife alınmayacak kadar önemlidir; çünkü ilaçlama yapılmazsa haşereler insanlar için büyük tehlikeler barındırabilir. Bu tehlikeleri önlemek için Avcılar böcek ilaçlama şirketi olarak 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

7/24 Garantili Böcek İlaçlama
Tüm haşere ilaçlama firmaları içerisinde en çok garanti veren firmamız, yaptığı haşere ilaçlamasından sonra belge sunmaktadır. Böcek ilaçlama fiyatlarımız oldukça uygundur. Avcılar’ın tüm semtlerinde ve İstanbul’un her yerinde böcek ilaçlama fiyatı politikamız aynıdır.

Uzman Ekip Üyeleriyle Böcek İlaçlama
Uzman ekip üyelerimizle insan sağlığını en üstte tutarak böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İstanbul Avcılar böcek ilaçlama servisi, ekip üyelerini modern eğitim süreçlerinden geçirdikten sonra ekibe almaktadır. Uzman kişilerden oluşan ekibimiz, insan sağlığı açısından bilmesi gereken tüm bilgilere sahiptir.
Bakanlığın onay verdiği en kaliteli ilaçları kullanan şirketimiz, kendi ziraat mühendislerinden oluşan teknik ekibiyle tüm ilaçları denetime tabi tutmaktadır. Ayrıca, firmamızın kullandığı ilaçların böcek ve haşereler üzerinde kesin çözüme ulaşması için mühendislerin son derece titiz bir çalışması bulunmaktadır.

Avcılar Fare İlaçlama
Avcılar haşere ilaçlama şirketi bünyesinde fare ilaçlamaya büyük önem verilmektedir. Çünkü eski evlerin çokça bulunması, kanalizasyon ve diğer altyapı hizmetlerindeki aksaklıklar nedeniyle fare sorunu yoğun olarak yaşanmaktadır. Bu sorunu en çok yaşayan yer ise iş yerleridir. Bu sorunu da kökten hallederek ev ve iş yerleri için önemli bir sorunu çözüyoruz.

Avcılar Kalorifer Böceği İlaçlama
Tüm ev, apartman, siteler, iş yeri ya da diğer mekanlara kalorifer böceği ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Şirketimiz bünyesinde çalışan profesyonel, eğitimli personellerle Avcılar ilçesine ve diğer ilçelere garantili kalorifer böceği ilaçlama yapmaktadır. Bu servisten yararlanmak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

avcılar pire ilaçlama

avcılar pire ilaçlama

Avcılar Pire İlaçlama
Yapmış olduğumuz diğer bir çalışma da pire ilaçlama hizmetidir. Avcılar pire ilaçlama servisi çalışmaları içerisinde evlere, apartmanlara ve sitelere 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir.

Avcılar’da ki tüm semtlere çalışmalarımız vardır:
Avcılar Ambarlı Kalorifer böceği ilaçlama
Avcılar Cihangir Fare ilaçlama
Avcılar Merkez Gümüş böceği ilaçlama
Avcılar Denizköşkler akrep ilaçlama
Avcılar Firuzköy Hamam böceği ilaçlama
Avcılar Gümüşpala pire ilaçlama
Avcılar Mustafa Kemal Paşa akar ilaçlama
Avcılar Tahtakale Tahta kurusu ilaçlama
Avcılar Parseller Solucan ilaçlama
Avcılar Üniversite Yılan İlaçlama
Avcılar Yeşilkent Kurtcuk İlaçlama
iş yeri ilaçlama, ev ilaçlama, fare, hamam böceği, akrep ilaçlama hizmetlerini, bakanlık onaylı, 24 saat müdahale ekibimiz hazırdır.

0552 395 64 00 Bizi Arayın