Fareler ve Kemirgenler Hakkında

ataşehir fare ilaçlama

fare ilaçlama ataşehir

İstanbul’un en popüler ilçelerinden biri olan Alaşehir son zamanlarda modern yapılarıyla büyümeye devam etmekte. İlçede devam eden inşaatlardan kaynaklanan fare istilasında artmış durumda. Yapılan kazılarda yıkılan eski binalarda yuvalanmış fareler mekânlarının kaybı ve yiyecek depolarında yıkılmasıyla ortalıkta başı boş kalmışlardır. Fare ve kemirgenler akılı canlılardır. Aynı zamanda düzgün bir yaşam sürdürdüler bilindik üzere başı boş deyilerdir gayet nizami ce çalışkanlardır. Bazı farelerin uyudukları yiyeceklerini depoladıkları gıda yedikleri yerler ayrı ayrıdır. Tıpkı bizim yaşantımız gibi. fare ve kemirgenler yılda dört veya beş kez üreme yapabilirler. Her bir üremede altı yedi yavru dünyaya getirir ve bir ay gibi bir surede olgunlaşırlar. Fare ve kemirgenleri kontrol altında tutmak ve tek seferlik fare ilaçlama yapmak fare ve kemirgenlerden daimi kurtuluş olmaz.

Ataşehir kemirgen İlaçlama ve mücadelesi

ataşehir fare ilaçlama

fare istasyonu

Ataşehir fare ilaçlama şirketi tamiş zararlılara karşı vermiş olduğu zararlılardan korunma mücadelesini İstanbul’un taamında olduğu gibi İstanbul ataşehir ilçesinin tüm mahallelerine geniş eğitimli tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla fare ilaçlama hizmetini veriyoruz. Fare ve kemirgen ilaçlama işi oldukça tecrübe ve yetenek istemektedir yukarıda belirtiğimiz gibi bu zararlılar öyle kolay tuzağa düşmezler. Bilimdik eski yöntemler artık farelerin alışık geldiği ünsülerdir. Fare ilaçlama firması Alaşehir olarak tamiş, zararlılara karşı nasıl mücadele yapılması doğrultusunda fare ve kemirgen koruma programı yapmadan öncesi mekanı dolaşır tüm ayrıntıları not alır ve bu doğrultuda bir ilaçlama planı hazırlar. Fare istasyonları bu zarlılarla mücadelede koruma ve korunma yöntemlerinde oldukça önem arz eden ekipmanlardandır. Fare istasyonları eskiden olduğu gibi fare yakalamaz tam aksine fare ve kemirgenler buraya konuşlanmak ve yem yemek için girerler .Fareler yeme içme konusunda hassas olduğunu daha önce söylemiştik bu sebepten dolayı kendilerini öncelikle emniyete alırlar. Fare istasyonları yanı farelerin barınakları fare ve kemirgenlerin yaşam düzeyine göre tasarlanmış ve rahat etiklerini enin olacak bir şekilde yapılmıştır. istasyon yanı fare barınakları öyle rast gele konulmaz yapılan plan proje dahilinde yerleştirme yapılır. Kırılıp kaybolmaması için istasyonlar bu bölgelere monte edilir. Yerleşim planı yapılır

ataşehir fare kemirgen ilaçlama

fare yemi mum blok

ve dosya olarak envanteri tutulur.

Fare istasyonların içindeki yem nedir?

Ataşehir fare firması tamiş istasyonların içerisine köymüş olduğu yem fare ve kemirgenlerin damak tadına göre özel tasarlanmış fare yiyecekleridir. Uzmanların tasarımı tabiki sadece fareler için deyi farenin bu yedikten sonrasında düşününmüş. Fare gıdasının içindeki özel karışımlar fare olumunu gerçekleştir ve sonrasında leş ve koku salgısı yapmaz., içten içe kurutur ve sadece pasosu kalır. Ataşedir haşere ilaçlama firması olarak her daim yeniliklere açık adımızdan geldiği gibi işimizde tam yapmanın gururu içinde sizlere daim hizmetler sunmaya hazırdır.

Add Comment

0552 395 64 00 Bizi Arayın