Ataşehir Haşere İlaçlama Hizmetiyle Tanışın

İlaçlama hayatımızın en önemli konuları içerisinde yer almaktadır. Böceklerin yapısına göre özel ataşehir böcek ilaçlama tekniği geliştirilir. Fare gibi pis borularda gezen sürüngenler, mutfağınıza hastalık taşır. Özellikle gıda sektöründe fareler toplum sağlığını tehdit eder. Bu nedenle 17 Ocak 2005- 25709 ve 30 Mart 2005- 25771 sayılı kanunla ilaçlama zorunlu hale gelmiştir. Düzenli Ataşehir böcek ilaçlama yaptırmayan gıda firmaları para cezasına çarptırılıyor ( 8 bin T.L.). bu konuda firmamız sizin için özel ilaçlama hizmeti sunuyor. Teşhis kategorisinde evinizi veya iş yerinizi istila eden böcekler incelenir. İnsek tisit, mollusisit, raden tisit maddeler kullanılmaktadır. Ayrıca Fumigasyon ve fumigent gazı kullanılmaktadır. Bu gazlar, insan sağlığı için hiç bir şekilde zararlı değildir.

ataşehir böcek ilaçlama

ataşehir böcek ilaçlama

Haşereler, fareler, hamam böcekleri, pireler ve sinekler, Ataşehir haşere ilaçlama kategorimizde yer alıyor. Profesyonel ilaçlama seçenekleriyle mekanlarınız daha sağlıklı olacaktır. Sizin için zararlı olabilecek bütün böcekleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Güncel, etkili ve pratik ilaçlama yöntemlerimizle böceklerden kurtulmak şimdi çok daha kolay. 7/24 hizmet kalitesini kapınıza getiren firmamız, sektöründe güvenilir çözüm seçenekleri sunmaktadır. İnsan sağlığı, dezenfeksiyon ve hijyenik ortam, çalışma hizmetimizin temelini oluşturuyor. İlaçlanacak yer öncelikle incelenmektedir. İnceleme sonucunda en uygun ilaçlama tekniği belirleniyor. Belirlenen tekniğin ardından gerekli önlemler alınıyor. Alınan önlemlerin ardından en uygun zamanda Ataşehir haşere ilaçlama hizmeti gerçekleştiriliyor.

böcek ilaçlama ataşehir

böcek ilaçlama ataşehir

Bütün işlemler sona erdikten sonra dezenfeksiyon işlemi gerçekleşiyor. Dezenfeksiyon işlemlerinin ardından evinizde güvenli yaşayabilirsiniz. Böceksiz bir hayat için bizi her zaman arayabilirsiniz. Güncel ilaçlama yöntemleriyle istediğiniz çözüm seçeneklerinizi kapınıza getiriyoruz. Kısa zamanda mekanlarınızı kullanılabilir hale getiriyoruz. Yaz aylarında veya kış aylarında ortaya çıkan bütün haşereler için özel yöntem seçeneklerini tercih ediyoruz.

İlaçlama hizmeti verdiğimiz semtler :
Aşık Veysel böcek ilaçlama,
Atatürk tesbihböceği ilaçlama,
Barbaros kırk ayak ilaçlama,
Esatpaşa pire ilaçlama,
Ferhatpaşa böcek ilaçlama,
Fetih mahallesi fındık faresi ilaçlama,
İçerenköy fare ilaçlama, İçerenköy böcek ilaçlama
İnönü mahallesi hamamböceği ilaçlama,
Kayışdağı ev faresi ilaçlama,
Küçükbakkalköy iş yeri ilaçlama,
Mevlana böcek ilaçlama,
Mimar Sinan güve ilaçlama,
Mustafa Kemal ev faresi ilaçlama,
Örnek böcek ilaçlama,
Yeni Çamlıca böcek ilaçlama,
Yeni Sahra kalorifer böceği ilaçlama,
Yenişehir hamam böceği ilaçlama dahil iş yeri ilaçlama, ev ilaçlama, fare, hamam böceği, akrep ilaçlama hizmetlerini, sağlık bakanlığı onaylı, 24 saat servis vermekteyiz.

0552 395 64 00 Bizi Arayın