Akrep İlaçlama Gereken önlem Mücadelesi

akrep ilaçlama

akrep ilaçlama uygulamasını İstanbullun geneline hizmet vermekteyiz

Doğada evlerde işyerlerinde her ortamda yaşayabilen akrep daha çok sıcak ve nemli havalar sevmektedir. Yaşam alanlarını kurduktan sonra uzun süre fazla ortalıkta gözükmeden yaşayabilirler. Akrepler hızlı ve atak haşerelerdir yalnız yaşamaz  her daim çift yaşarlar İstanbul’daki akreplerin büyük olanını zehirli olmadığı söylencede bu tehlikeli olmadığı anlamına gelmez bundan dolayı bizler akrebe karşı önlemimizi alıp zaman zaman akrep ilaçlama yapmamız önemlidir. Akreple mücadele edebilmek için kullanacağımız ilaç mutlaka akrep ilacı olması gerek. Akrepler her haşere ilaçlarıyla yok olmaz  haşere türlerinin en dayanıklı olan çeşitlerindendir kabukları kalın olduğundan vücutlarına ilaç kolay tesir etmeyecektir. Bu sebepten dolayı tamiş ilaçlama bünyesindeki profesyonel kimyacılar tarafindan akrep ilacını en etkili bir şekilde laboratuvarlarımızda karışımlarını yapmaktadır.

Akrep Gördüğümüzde ne Yapmamız Gerek

Evimizde veya iş yerimizakrep ilaçlamade akrep gördüğümüz zaman yapabilirseniz ağır bir aletle vurup öldürebilirsiniz yanlız kabukları kalın ve sert olduğu için ölüp ölmediğini bilmeden elinize almayın. Bunu yapamasanız size en yakı Akrep ilaçlama firması arayıp çağırabilir durumu onlara Bırakın. İlaçlama firması öncelikle keşif yapıp akrep yaşam alanlarını tespit eder bu doğrultuda akrep ilaçlama yapar. İlaçlama şirketi size ilaçlamanın ardından mutlaka ek-1 evrakını vermesi gerekmektedir. Ek1 evrakında hangi ilaçları  kullandığı ve hangi dozda ilaç kullanıldığı yazılıdır.

Akrep İlaçlama Tek Seansta Kesin Çözüm Almaktayız

Tamiş ilaçlama akrep ilaçlama konusunda konuya hakim olduğundan ve nasıl bir uygulama yapması gerektiğini bildiğinden ilk ilaçlamada kesin çözüm almaktadır. Her türlü şikayetleriniz ve önerileriniz  için firmamız 7/24 iletişime hazırdır. akrep çok tehlikeli olmakla birlikte çokta güçlüdür haşereler arasında dayanıklılık acısızından Önde gelen haşere çeşitlerindendir. Özetle İstanbullun bir çok ilçe ve semtlerinde oldukça yoğun gözüken zararlı belediye ilaçlama şirketleri ve özel şirketler tarafından kesintisiz yapılmaktadır, Akrep haşeresi rastlanması veya görünmesi durumda belediye ilaçlama şirketini veya özel şirketleri arayıp zaman kaybı olmadan destek almanız sizin ve çevrenizdeki olaydan haberdar olmayan diğer insanlar içinde oldukça önem taşımaktadır.

0552 395 64 00 Bizi Arayın