05515898440
Sosyal Medya Hesaplarımız

Akar İlaçlama

Akar Mayt-Mite İlaçlama

Akar mite çok küçük olan gözle görülmesi çok zor olan haşere çeşitlerindendir. Yatak yorgan koltuk battaniye ve yünlü olan bu tür eşyalı yerlerde yaşar. İnsanların deri döküntüleriyle beslenir 130 ile 200 (mayt-akar) cinsleri bulunmaktadır. Çok küçük olduklarından mikroskop görünebilir veya çok iyi izleyici olunması gerek, Halk arasında toz akarı olarak da adlandırılır. Akar mite-mayt rutubetli sıcak ve tozlu ortamlarda yaşamayı severler . Bu haşereler insan sağlığı için tehlikeli haşerelerdendir. astım ve bronşit gibi hastalıkları bulaştıra bili enerjik reaksiyon gösterebilir. mayt mite bir toz akarı küçük parazitlerdir.

akar böceği ilaçlama

akar böceği ilaçlama

Mite-mayt akarından nasıl kurtulurum sorusunun ilk cevabı tatbiki ilk bir akar ilaçlama firması tarafında mite ilaçlaması yapılması mayt ilaçlama da her şeyin ilaçlanması önem arz etmektedir akar ilaçlama ardıdanından bu eşyaların iyice kuruması olanak olursa güneşte havalanması. Bu hususta ileriki günlerde neler yapmanız gerektiğini uygulamayı yapan böçek ilaçlama servisine gelen arkadaşlar gereken bilgilendirmeyi sizlere verecektir.

Mayt mite akarından kurtulmak veya bu haşereye bulaşmamak için yaşam alanlarımızı belirli aralıklarla mayt ilaçlama şirketi tarafından periyodik ilaçlama yapılıp ve rütin takip altında tutturabilirsiniz. Biz bu periydik ilaçlama takvimini szler için rutin olarak yapmaktayız. Akar haşeresinden mümkün olduğu kadar sizin kişisel uğraşınızda önemli evimizi sürekli olarak havalandırmak müsait ortam varsa yatak yorgan gibi eşyalarımızı güneşe karşı havalandırmak gerekir. güneş enerjisi mayt akaları yok eder. Yataklarda İnsan bedeni tarafından oluşun sıcaklık ve nem içerdiğinden, maytlara ideal bir yaşam alanı sunar.

Teklif Alın