Adalar Böcek İlaçlama Yöntemleriyle Tanışın
İlaçlama hizmeti, sağlıklı yaşamın bir parçasıdır. Ev, iş yeri ve kurumsal kategoride adalar böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız, hastalık taşıyan böcekleri ve sürüngenleri ortadan kaldırıyor. Fare, hamam böceği, kalorifer böceği, sinek, arı, yılan, akrep ve benzeri birçok haşereyi ortadan kaldırıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, insan sağlığını ön plana almaktadır. Profesyonel ekiplerle adalar böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz. Gıda sektöründe, yeni çıkan kanun gereği, ( 30/3/2005-25771) düzenli ilaçlama zorunlu hale geldi. Bunun nedeni sürüngenlerin ve böceklerin hastalık taşımasıdır. Düzenli ilaçlama yapmayan bütün firmalar için cezai müeyyide uygulanmaktadır. Sekiz bin Türk Lirasına kadar para cezası uygulanmaktadır.

Böcek ilaçlama adalar

Böcek ilaçlama adalar

Sağlık açısından son derece önemli olan böcek ilaçlama hizmeti, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Sertifikalı ve tecrübeli eleman kadromuz, günün her saatinde haşere ilaçlama hizmeti sunmaya devam etmektedir. Genel veya kısmen haşere ilaçlama seçenekleriyle sağlıklı bir hayata merhaba diyebilirsiniz. Şahıslar için adalar haşere ilaçlama yöntemlerimizle tanışın kamu alanını ilgilendiren bütün ilaçlama işlemlerinde sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılıyor. Toplum sağlığı açısından önemli olan haşere ilaçlama hizmeti, profesyonellere emanet edilmelidir. İnsektisit, Roden tisit ve mollusisit gibi maddeleri kullanan firmamız, insan sağlığına önem vermektedir. Jel tabanca tekniği ve püskürtme tekniği bu kategoride tercih edilmektedir.

adalar böcek ilaçlama

adalar böcek ilaçlama

Kurumsal hizmet seçeneklerimizin yanı sıra şahıslar için de çözüm üretiyoruz. Evinizde mutfağınızı işgal eden zararlı böceklerden kurtulmak için bizi aramanız yeterlidir. Ekiplerimiz kısa sürede adresinize ulaşacaktır. Teşhis, tedavi ve emniyet kategorisinde etkili program seçenekleri tercih edilmektedir. Fumigasyon ve fumegent gazı kullanan ekiplerimiz, hizmet esnasında gerekli önlemleri almaktadır.  Tercih edilen bütün yöntemler sağlık açısından tehdit meydana getirmemektedir. İlaçlama sonunda gerekli dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır. Kişilere ve kurumlara özel hizmet seçeneklerimizle zararlı böceklerden tamamen kurtulabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz mahalleler :
Büyükada akrep ilaçlama,
Burgazada kene ilaçlama ,
Heybeliada pire ilaçlama,
Kınalıada böcek ilaçlama,
Maden fındık faresi ilaçlama,
Nizam Mahallesi hamam böceği ,
iş yeri ilaçlama, ev ilaçlama, fare, hamam böceği, akrep ilaçlama hizmetlerini, bakanlık onaylı, 24 saat müdahale ekibimiz hazırdır.

0552 395 64 00 Bizi Arayın