Hizmetlerimiz

İçerisindekiler

Okul İlaçlama

Okul, Anaokulu, Kreş Yurt gibi alanlarda insan topluluğunun fazla olması sebebiyle, Sağlık yönünden tehlike arz etmektedir. Bu tehlikelerin en başında haşereler bağışıklığı gelişmemiş ve hastalıklara karşı daha çok risk taşıyan çocuklar için geçerlidir. Yetişkinler için de zararlı olan bu haşereler birçok hastalığın kaynağı olmaktadırlar. Haşerelerin yaşam alanlarına bırakmış oldukları atık ve larvasit, insan sağlığını bir hayli tehlikeye atmaktadır.

Anaokulları, Okullar, Kreş ve Yurt gibi yerlerin kesinlikle insan sağlığını tehlikeye atmadan, rutin ilaçlama hizmetini alması gerekmektedir. Okul ve diğer alanların ilaçlanması kesinlikle bireysel olarak yapmamanız gerekir. İlaçlama hizmeti için sektörde işin ehli olan firmalardan hizmet alınması gerekmektedir. Okul ilaçlama işlemleri basite alınacak bir iş kolu olmamakla birlikte, doğru ilaçlama firmasıyla çalışarak, periyodik olarak ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir.

Okul İlaçlama Şirketleri

Okul, anaokulu, kreş ve yurt gibi alanların ilaçlanmasında dikkat edilecek birçok husus olduğundan dolayı okul ilaçlaması yapan firmalarla çalışmak oldukça önem taşımaktadır. Tamiş İlaçlama firması olarak Okul ilaçlama işlemlerinde Biyosidal ilaçlar ve özel yöntemler kullanarak ilaçlama çalışması gerçekleştirilmektedir.Okul İlaçlama Uygulamasında Nelere Dikkat Edilir?

Temel olarak dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır; Bunlar, ilk ilaçlama işlemini gerçekleştirirken yüksek ölçüde böcek ilaçları kullanarak ilgili alanı ilaçlamamaktır. İlaçlama hususunda gerekli uygulamanın birkaç seferlik uygulama periyoduna yayarak uygulamak her zaman en doğru uygulama olacaktır. Bu sayede doğabilecek tüm riskleri ortadan kaldırmış oluruz. İlaçlama uygulamasını zamana yaymak ve risk almamak her zaman en doğru tercihtir. Çünkü bu durum ilgili alanda yaşayan öğrenci ve minik çocukları riske atmamaktadır. Söz konusu durum hem hizmet alanı hem de hizmet vereni ilgilendirdiğinden, her ilaçlama uygulamasında karşılıklı olarak gözetilmesi gereken en temel hususlardan birisidir.

Okul İlaçlamasında Doğru Tercih Tamiş İlaçlama