Hizmetlerimiz

İçerisindekiler

Ofis İlaçlaması Nedir?

Ofisler, çalışma hayatımızda vaktimizin en fazla süresinin geçirildiği geçici yaşam alanlarımızdır. Bu yüzden ilaçlama yapılmadığı süreçte ofisler hijyen açısından güvenli olmayan alanlar haline gelerek, oluşan mikrop ve bakterilerin sağlığımız açısından bizi tehdit etmesi mümkündür. Bu durumların oluşmaması için ofis alanlarının ilaçlama hizmeti alması gerekmektedir. Zira işletmenizin herhangi bir bölümünde zararlı canlıların bulunması prestij kaybına sebep olmakla birlikte sağlığınıza olumsuz yönde etki vermektedir.

Ofis İlaçlaması Yapılmazsa Ne Olur?

Ofis ortamındaki zararlı canlılar olan kemirgenler ofisinizde ve ofisinizin bulunduğu binada çok büyük problemlere sebep olabilmektedir. Kemirgenler özellikle bilgisayar donanımlarına, kabloları kemirerek çok büyük hasar kayıplarına sebebiyet verebilmektedirler. Zararlı canlıların tespitinin bir an önce haşere ilaçlaması konusunda uzman personellere sahip bir firma tarafından tespit edilmesine, istilanın hızlı bir şekilde yayılmasının engellenmesine gerek vardır.


Ofis İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Tamiş İlaçlama firması olarak, ofislerinizin güvenli yaşam alanlarına sahip olmasını sağlayabilmekteyiz. Haşere ve Kemirgenlerden ofisinizi arındırarak hastalık ve mikrop yayılmasını minimum seviyeye indirebilmekteyiz.


Ofis İlaçlaması İçin Zararlı Kontrol Çözümlerimiz:

1. Ofisinizi ilaçlamadan önce, risk düzeyini belirlemek için ücretsiz ön inceleme ziyareti gerçekleştirmekteyiz.

2. Haşere ve kemirgenlerin ofis ortamından uzaklaştırabilmesi ve yok edilebilmesi için gerekli ilaçlama ve kemirgen uygulamalarının gerçekleştirilmesi sağlanır.

3. Periyodik İlaçlama: Ekiplerimiz kemirgen istasyonlarını kontrol edebilmek amacıyla düzenli olarak ofisinizi ziyaret ederek, zararlı aktivitesi işaretlerine bakarak riskleri belirleyen ekibimiz, zararlı sorunlarının riskini azaltmak için tavsiyelerde bulunmaktadır.

Ofis İlaçlamasında Güvenilir Çözüm Tamiş İlaçlama