Hizmetlerimiz

İçerisindekiler

Kurumsal İlaçlama Hizmeti

Tamiş İlaçlama firması olarak, Kurumsal ilaçlama konusunda faaliyet göstermekteyiz. Ulusal ve Uluslararası Standartlarında kaliteli hizmet sunan ilaçlama ekibimiz ilaçlama sektöründe en az 30 yılık tecrübeye sahip bir kadroya sahiptir. Haşere İlaçlama konusunda profesyonel bir desteği içine alan bir süreci ifade eden kurumsal ilaçlama hizmetleri profesyonellik yanında ayrıntılı bir çalışma ve raporlamayı da kapsamaktadır. Kurumsal İlaçlama, Şirketler, Ofisler, Ticaret Merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Belediyeler, Kamu kurumları gibi yüksek kapasiteli alanların tüm ilaçlama hizmetlerini de içermektedir. Tamiş ilaçlama şirketi olarak başta İstanbul olmak üzere ülkemizin tüm ilerine hizmet verebilmek için tüm çalışmalarını hızla sürdürmektedir.

Kurumsal İlaçlama'da İşyeri İlaçlama Zorunluluğu

Gıda Sektörü İle Uğraşan İşletmelerin Haşere İlaçlama Firmaları İle Düzenli İlaçlama Yaptırmamaları, Haşere İlaçlama Firmaları Tarafından Verilen Ek-1 Belgesinin Olmaması Halinde Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığınca Yapılan Denetimlerindeki Cezası 12000 TL'dir.

Bu cezaya maruz kalmamak, işletmenizdeki gereken zorunlu hijyen ve belgeler için Tamiş İlaçlama Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak tüm sorun ve sorumluluklarınızı kaliteli hizmet anlayışımız ile biz üstlenmekteyiz. Entegre Zararlı Yönetimi (IPM) Böcek ilaçlama çalışmasındaki en önemli nokta kontroldür. Haşere mücadelesine başlamadan önce işletmeye ya da mesken olarak belirtilen sahalara haşerelerin iç alanlara nereden giriş yaptıklarını ve nereden çıkış yaptıklarını belirlemek gerekir.

Aynı zamanda bu sahalara taşınarak giriş yapabileceği ekipman ve malzemelerin, barınıp üredikleri ve gezindikleri her türlü kritik noktasının tespit edilmesi Tamiş İlaçlama ekibi tarafından yapılmaktadır.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Sunduğumuz Kurumsal İlaçlama hizmetlerinde profesyonel hizmet anlayışımız ile kaliteli hizmet alabileceğinizin garantisini sunuyoruz. Kalitemiz, ticarete yön veren insanlar aracılığıyla şekil alır. Tamiş zararlılarla mücadele ekibi, iyi eğitimli ve sertifikalı uzmanlardan (IPM Servis teknisyenleri olarak da bilinmektedir) oluşan bir ekip olup ilgili mevzuat hakkında güncel bilgilere sahiptir. Bilgilerini düzenli eğitim, kurslar ve devam eden eğitim yoluyla güncel tutarlar. Bu aslında profesyonel bir çalışma yöntemi olup, biz insanların ve yaşadığımız gezegenin güvenliği üzerine odaklanmaktır.

Gıda Mevzuatları & Zararlı Kontrolü

Gıda mevzuatları ve direktifleri, Gıda tedarik Zinciri boyunca zararlıların önceden tespit edilmesi ve önlenmesini sağlayan esaslardır. Tamiş İlaçlama zararlı kontrolü, müşteri şartlarınızı, yasal yükümlülüklerinizin ve kalite yönetim sistemi standartlarınızın sağlanma sürecinde zararlılardan kaynaklı risklerinizi kontrol etmede profesyonel ortağınızdır. Birçok kuruluş, hijyen mevzuatlarına uygun olarak zararlı risklerini kontrol etmemiz ve sektör tecrübemizden dolayı bize güvenir.

Kurumsal İlaçlama'da Tercih Tamiş İlaçlama

Bir çok kurum ve kuruluşa ilaçlama alanında hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerde kullanmış olduğumuz ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olup, İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kurumsal bir işletme iseniz ve ilaçlama hizmetine ihtiyacınız var ise bizleri tercih edebilir. Konforlu yaşam alanlarında güvenle oturabilirsiniz.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın