Hizmetlerimiz

İçerisindekiler

Cafe ve Restoran İlaçlama Nasıl Yapılır?

Tamiş İlaçlama firması olarak; Restoran ilaçlama hizmeti her bir işletme için özel olarak planlanması gereken profesyonel olarak yapılacak olan uygulamaların tamamıdır. İşletmenin bölgesi, hangi iklimde yer alması gibi detaylar ilaçlama çalışmasının sonucunu belirlemektedir. İlaçlamanın en önemli kısmı ise keşif çalışmasıdır. Firmamız son teknolojiye sahip ekipmanlar ile profesyonel keşif çalışması gerçekleştirmekte ve işletmenize özel olarak çözümler üretmektedir.

Sorunların Tespiti ve Çözümü

Keşif işlemlerini tamamladıktan sonra, işletmenizdeki haşere ve kemirgen sorunları için Sağlık Bakanlığı Onaylı ilaçlar kullanarak profesyonel bir şekilde ilaçlama yapmaktayız. İlaçlama sonrasında işletmelerinizde tamamen steril bir alan oluşturarak, haşere ve kemirgenlerden kurtulmanızı sağlıyoruz.


Hizmetimizin İşletmenize Faydaları

Düzenli Ziyaretler - Danışmanlarımız düzenli olarak personellerimiz tarafından yapılan uygulamaların kontrolü yapmak ve denetlemek amacı ile tesislerinizi ziyaret ederek, potansiyel riskleri ortadan kaldırmak haşere ve kemirgen tehditlini azaltmak yapılabilecek konular hakkında tavsiyelerde bulunurlar.

Özel Çözüm Öneriler - Fare, kemirgenler karasinek ve hamamböceği çeşitleri ve her türlü haşerelere karşı gıda işletmelerini etkileyen bu haşereleri kontrol altında tutmak için hizmetlerimizi taktimde bulunuyoruz. Haşere ve kemirgenler kontrol altına alınmadığı taktirde işletmelere büyük zararlar verebilmekte olup yasal gereklilikleri yerine getirilmediğinde de işletmenin kapatılması mümkün olabilmektedir.

Online Raporlama - Tamiş İlaçlama zararlılara karşı periyodik ilaçlama bilgilerini tümünü Online raporlama ve önerilerini ilgili taraflara aktarmaktadır. Zararlı riski azaltmak ve işletmeyi stabil bir şekilde devamını sağlamak bu doğrultudaki önerilerini kuruma tavsiye olarak iletir. Taraflar raporlamaların online olarak takibini sağlayıp, olabilecek sorunlar doğrultusunda önlemlerini almaktadırlar.

İşletmenin Sorumlulukları - İlaçlama firması raporlama ve yapmış olduğu tavsiyeleri değerlendirmesi sayesinde zararlıların işletmeden uzak tutmaya kalite standartlarının yükseltilmesine olanak sağlayacaktır. Böcek ilaçlama firmaları gıdayla alakalı hizmetin zorluluğun farkındadır. Bu zorunlu işlevde haşere ve kemirgen ilaçlama şirketi olarak sizin çözüm ortağınız olmaktan gurur duymaktayız.

Restaurant İlaçlama’da Tercih: Tamiş İlaçlama

Restaurant ve Cafe işletmelerinde haşere ve kemirgenler için uygulanacak olan uygulamalar kesinlikle profesyonel ve işin ehli kişi veya firmalar tarafından yapılmalıdır. Yeme ve içme sektöründeki işletmelerde %100 sterilizasyon çözümlerini Tamiş İlaçlama ekibi olarak doğru planlayarak çalışmaktayız. Firmamız 30 yıllık tecrübesi ile Yeme ve içme sektörlerindeki firmaların %100 olarak steril ortamlardan güvenle müşterilerine hizmet verebilmesini sağlamaktadır.


İlaçlama Çözümlerimiz İle Yanınızdayız

Tamiş İlaçlama firması olarak uzman personellerimiz ve 30 yılı aşkın ilaçlama sektöründeki çalışmalarımız ile profesyonel olarak sizlere hizmet verebilmekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız sizlerin memnuniyeti için en iyi ilaçlama çalışmalarını en uygun fiyatlarla işletmenize sunabilmektedir. Sizde Haşere ve Kemirgen kontrolü hizmeti için bizleri arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın