Hizmetlerimiz

İçerisindekiler

Entegre Zararlı Yönetimi (IPM)

Tamiş İlaçlama firması olarak; Bireysel ilaçlama hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaktayız. Bireysel İlaçlama mücadelesindeki en önemli husus denetimdir. Haşere ilaçlamasına başlamadan evvel işletmeye veya mekanın belirtilen sahalara böceklerin iç mekanlarda nereden giriş yaptıklarını ve neden çıkış yaptıklarını belirlemek için ön çalışma yapmaktayız. Böcek İlaçlama Profesyonel Biyosidal Eğitimli uygulama arkadaşlarımızla IPM programı uygulayabilmek için gereken önlemleri almak için ön keşif izlemlerini hazırlamaktayız. Biyosidal Eğitimli ilaçlama personellerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile Biyosidal İlaçlar kullanarak kaliteli, huzurlu, ve sağlıklı yaşam alanı hazırlamaktayız.

Haşere ve Böcek Çözüm Aşaması

Yaşam alanlarınız için alanında profesyonel olan personellerimiz böcek ilaçlaması için, şikayette bulunduğunuz bölge de böcek ve kemirgenleri bulmak ve yoğunluğunu tespit etmek için detaylı olarak gözlem çalışması yapmaktadır. Firmamız Haşere ve Böceklerin Tespiti için aşağıdaki uygulamaları gerçekleştirmektedir.

  • Hangi bölgede ne tür bir haşeratın olup olmadığının tespit işlemi
  • Hangi tür kemirgenin nereden girip, nereden çıkacağına dair tespit işlemi
  • Yuvalandıkları yerin tespit edilmesi işlemi
  • Yumurtalarını ve larvalarının tespit edilmesi işlemi

Biyosidal İlaçlama Aşaması

Karar Aşaması: Biyosidal Böcek İlaçlama personelimizin yapmış olduğu incelemeler neticesinde uygulama esnasında hangi ilacın hangi dozda kullanılması gerektiğine karar verilir ve Biyosidal haşere ilaçlama uygulamasına geçilerek, ilgili alan haşere ve böceklerden arındırılmaktadır.

Bazı durumlarda ilaçlama hizmeti tek seansta yeterli etkiyi göstermeyebilir, bu yüzden bir den fazla kez ilaçlama hizmeti almanız gerekebilmektedir.

Uygun böcek ilaçlama firması arayışınız var ise, sorunlarınıza hızlı ve etkili olarak müdahale edilmesini istiyorsanız Tamiş İlaçlama firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Koruma Ve Zararlıların Kontrolü

Tamiş İlaçlama firmasının deneyimli kontrol uzmanları, haşereyle ilgili problemleri profesyonel bir biçimde çözümlemektedir. Ortaya çıkabilecek rahatsızlıklardan ve hasarlardan kaçınmak için gereken önlemleri almaktadır. İhtiyaca yönelik entegre haşere ve kemirgen kontrolü çözümlerini üretmektedir. Haşere kontrolü kapsamında, Tamiş İlaçlama firması olarak, IPM ( IntegratedPest Management ) ilkelerine dayalı en iyi sonuçları almayı sağlamaktadır. Firmamız, ihtiyaca yönelik her türlü  entegre haşere kontrol çözümlerini üretmektedir.

Bireysel İlaçlama'da Çözüm Tamiş İlaçlama

Tamiş İlaçlama firması olarak, 30 yılı aşkın süredir profesyonel ekibimiz ile birlikte bireysel ilaçlama konusunda müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, son teknoloji cihazlar kullanarak haşere ilaçlama, böcek ilaçlama, fare ilaçlama, kemirgen kontrolü gibi ilaçlama çözümleri üretebilmektedir. Sizlerde ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Tamiş İlaçlama firması olarak hizmet vermekten gurur duyarız.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın