Haşere Mücadele

İçerisindekiler

Tesbih Böceği Nedir?

Tespih böceği haşeresi gri renktedir. Tespih böceğinin çok kısa ayak kısımları vardır. Tespih böceği haşeresi dokunulduğunda top şeklini almaktadır. Bu nedenle teşbih böceği adını almış olan bir böcek türüdür.

Tespih böceğinin vücut yapısı bölmelidir. Bu böcek yumuşak vücutludur. Tespih böceği bu yumuşak vücudunu koruması için üst kısmında sert bir yapı yer alır. Tespih böceği tehlike anında top şeklini alır. Tespih böcekleri rutubetli alanlarda ve sebze atığı alan bütün yerlerde yaşam olanağı bulur.

Tespih böceği yaşadıkları fizikse ortama göre renkleri farklılık gösterir. Tespih böceği daha çok gri ve mat rengindedir. Bu teşbih böceklerinin baş kısımlarında bir çift anten yer almaktadır.

Tesbih Böcekleri Nerede Yaşarlar?

Tespih böcekleri yaşam alanlarımızdaki iç alanlarda daha çok banyo ve mutfak alanlarında yer alırlar.

Dış alanda ise genellikle bahçelerde yer alan bir böcek( haşere) türüdür. Tespih böcekleri nemli alanları severler ve bu alanlara yerleşip popilasyon oluştururlar. Tespih böceği haşeresi çok hızlı bir sürede üreme yapmaktadır.

Tesbih Böceği İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Tesbih böceği haşereleri çok hızlı bir şekilde üreme yaptıklarından dolayı, teşbih böceği mücadelesinde bireysel çabalar sonuç vermemektedir. Böceklerin yoğun olduğu bölgeler tespit edilerek yeterli miktarda ilaç kullanımı ile işlem sağlanmalıdır.

Dışarıdan verilen ilaçlar yetersiz geleceğinden böceklerin direnci artarak, ölmeleri zorlaşmaktadır. İlaçlama için; Sıvı haşere ilaçları kullanılması gerekmektedir. Tespih böceği ilaçlama mücadelesinde mutlaka profesyonel ve altını çizerek belirtiyoruz ki bilinçli bir ilaçlama firmasından destek alınmalıdır.

Tesbih Böceği İlaçlamasında Profesyonel Çözümler Sunuyoruz

Tesbih böceği ilaçlaması konusunda deneyimli ekibimiz ile İstanbul’da Tesbih Böceği İlaçlaması konusunda son teknolojiye sahip cihazlarımız ile birlikte ilaçlama hizmetlerini sorunsuz ve güvenilir bir biçimde sizlere sunmaktayız.

Tesbih böceği ilaçlaması konusundaki fiyat teklifini bizlere telefon üzerinden ulaşarak, veya sitemizdeki formları kullanarak ulaşarak talep edebilirsiniz. Firmamız en uygun fiyatlarla sizlere tespih böceği ilaçlaması konusunda yardımcı olmak için her zaman hazır bulunmaktadır.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın