Haşere Mücadele

İçerisindekiler

Kulağakaçan Hakkında

Genelde nemli ve yağmurlu zamanlarda evlere akın ederler. Bilinenin aksine zararsızdırlar.

Ev duvarlarındaki çatlak ve yarıklardan, yürüme yolları ve garajdan, etraftaki sarmaşık tipi bitkilerden içeri girmektedir.

Ev etrafındaki bitki atıkları, taş yığınları gibi rutubet oluşturacak alanlar imha edilmelidir.

Kulağakaçanlar Tehlikeli Mi?

Kulağakaçan haşeresi insanlar için son derece tehlikeli bir haşeredir. Uyku esnasında insanların kulak ve burnuna giren bu böcek insanların ölmesine sebep olabilir.

Kulağakaçan insanların besin maddeleri olan sebze ve meyveler ile beslendikleri için bu gıda malzemelerinin üzerlerine barındıkları pis ortamlarda bulunan mikrop ve virüsleri bulaştırırlar.


Kulağakaçan Kurtulma Yolları

Kulağakaçan böceklerinden kurtulmanın tek yolu profesyonel bir şekilde ilaçlama yapılmasıdır. Tamiş ilaçlama olarak yılların verdiği tecrübe ile kulağakaçan ilaçlamalarında yanınızdayız.Kulağakaçan İlaçlama

Yaşam alanlarımızda herhangi bir böcek türü ile karşılaştığımızda ilk yaptığımız yöntem; kendi imkânlarımızla bir şeyler yapmaktır. Bir eczaneye giderek veya marketten böcek ilacı alarak hızlı bir şekilde bu haşerelerden kurtulmak isteriz. Profesyonel bir firma eşliğinde Kulağakaçan böceklerinden kurtulmak çok daha kolay, ekonomik ve hızlı olacaktır.

Kulağakaçan böceklerinin çok hızlı üreme yapabilmektedir. Her böceğin kendine özgü öldürülme yöntemleri bulunmaktadır. Her ilaç her böceğe aynı tesiri vermemektedir. Dünya Sağlık Örgütünden onay almış ilaçlarla ilaçlama hizmeti almanız sizin için faydalı olacaktır. Bu nokta da Tamiş İlaçlama firması olarak deneyimli ekibimizle keşif yaparak, ilgili haşerelerin yerlerini tespit edip, kulağakaçan böceklerine karşı özel ilaçlarla ilaçlama işlemini sağlayabilmekteyiz..

Kulağakaçan İlaçlamasında Profesyonel Çözümler Sunuyoruz

Kulağakaçan ilaçlaması konusunda 30 yılı aşkın süredir profesyonel ekibi ile en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunan Tamiş İlaçlama firması olarak müşteri memnuniyetine uygun olarak hizmet vermekteyiz.

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde sizlere hizmet verebilecek alt yapıya sahibiz. Kulağakaçan ilaçlaması için bizi arayabilirsiniz.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın